REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

2 Player Reactor - do zabawy trzeba dwojga

Jesteście znużeni długimi, samotnymi godzinami spędzonymi nad tabletem? Sympatia odeszła, bo Into the Dead wygrało z wiosennym spacerem? Mamy rozwiązanie!

2 Player Reactor to gra, która zamieni tablet w zabawkę dla dwóch osób - czterech, jeśli zdecydujecie się zapłacić 5 zł. Wraz z tymi, którzy są Wam bliscy, macie szansę na poczucie pobudzającego dreszczyku rywalizacji i sprawdzenie swojego refleksu. Rozgrywka nie jest skomplikowana. Polega na tym, by w odpowiednim momencie dotknąć ekranu - nie za wcześnie, a w porę, szybciej, niż przeciwnik. Do wyboru jest siedemnaście mini-gier, chcąc korzystać z kolejnych, ponownie trzeba sięgnąć do portfela. Jednakże na sam początek te udostępnione w podstawowej wersji są wystarczające, by przyciągnąć przed wyświetlacz wskazujące palce spragnionych współzawodnictwa użytkowników.

27.04.2013
9:27
2 Player Reactor - do zabawy trzeba dwojga
REKLAMA
REKLAMA
2play

Gra jest bardzo dynamiczna i wymaga dużego skupienia, mimo że poszczególne zadania są banalnie łatwe. Możemy zostać poproszeni o to, by dotknąć ekranu, w momencie, w którym zobaczymy białe tło, trzy elementy w linii, pięć takich samych obiektów lub smutną buzię w otoczeniu kilkudziesięciu wesołych. Aplikacja sprawdzi, czy studenckie czasy nie wybiły nam z głowy poprawnej kolejności alfabetu oraz czy pamiętamy, czym są liczby pierwsze. Nieco bardziej skomplikowane jest skojarzenie stolicy z odpowiednim państwem, oraz określenie, który kraj może poszczycić się większą liczbą mieszkańców. Jednakże nie o poziom trudności tu chodzi, a o chwilę uciechy!

Jeśli którakolwiek z mini-gier okaże się mało wciągająca, można ją wyłączyć. Jeśli zechcemy, by rund było więcej, możemy ustawić ich ilość nawet na milion. Jeśli w 2 Player Reactor graliśmy tak często, że osiągnęliśmy mistrzostwo, rozgrywkę możemy przyspieszyć, by na nowo móc się emocjonować, niemal tak, jak na samym początku. Całkiem przydatne opcje, choć gra nie zalicza się do tych szczególnie rozbudowanych. Największym jej minusem jest grafika. Na tym polu twórcy się nie popisali, choć płatna wersja jest znacznie bardziej obiecująca. Nieco razi niefortunne tłumaczenie na język polski: "37 jest pierwsza", "są niebieskie kropki połączone?" - szczęśliwie, tego typu sformułowań jest bardzo niewiele.

mini
REKLAMA

Pozytywne napięcie, podrygi nad tabletem, gdy do mózgu trafia informacja o konieczności poruszenia palcem oraz przekomarzanie się podczas zabawy są w stanie te drobne niedogodności wynagrodzić. 2 Player Reactor nie pochłania wiele czasu, jest przyjemnością dla dwojga i dodatkowo pomaga w wyćwiczeniu refleksu - niemal same pozytywy. Niewątpliwie lepiej sięgnąć po tę grę ze znajomymi, niż samotnie oddawać się innym tytułom.

remis
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA