REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Trwają rozmowy w sprawie kolejnego sequela filmu "28 dni później"

Popularny film o zombie z 2002 roku, "28 dni później", ma szanse doczekać się trzeciej części. Trwają rozmowy na ten temat między scenarzystą Aleksem Garlandem oraz producentem Andrew Macdonaldem.

16.01.2015
13:14
Trwają rozmowy w sprawie kolejnego sequela filmu „28 dni później”
REKLAMA
REKLAMA

Pomimo wielu potencjalnych przeszkód, których scenarzysta "28 dni później" nie wymienił, bowiem - jak przyznał - są wyjątkowo nudne, Garland przyznał, że szanse na powstanie kolejnego sequela są spore. Negocjacje pomiędzy nim, a Macdonaldem są już w dość zaawansowanej fazie i - jak się wydaje - zasadniczą kwestią nie jest "czy", tylko "kiedy" rozpocznie się produkcja tego filmu. Co ciekawe, Garland widziałby się raczej w roli producenta wykonawczego niż autora scenariusza.

REKLAMA
28 dni później 28 tygodni później

Film "28 dni później" w reżyserii Danny'ego Boyle'a spotkał się z dobrym przyjęciem ze strony widzów i krytyków, był chwalony przede wszystkim za dość świeże podejście do tematyki zombie movies. Pięć lat po premierze doczekał się nieco gorzej ocenianego sequela - "28 tygodni później". Trzecia część - jeśli powstanie - będzie nosić konsekwentny tytuł "28 miesięcy później", co oznacza, że wcale nie musi być ostatnią - wciąż pozostaje jeszcze miejsce dla "28 lat później".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA