REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

#40-41 już jest. Wojna jeszcze nigdy nie była tak przyjemna!

W łączonym numerze #40-41 przygotowaliśmy dla Was temat specjalny o nazwie Gry studia Relic, co z kolei dało nam okazję na bliższe przyjrzenie się przede wszystkim dwóm kapitalnym markom - Dawn of War oraz Company of Heroes. Niech ktoś jeszcze odważy się powiedzieć, że zaniedbujemy miłośników strategii! To zresztą nie wszystko, bowiem w numerze jest także megarecenzja Empire: Total War autorstwa Voltaire'a, a każdy kto dobrze zna naszego redaktora naczelnego wie, że bez tygodniowej porcji prowiantu nie ma co do niej podchodzić!

01.05.2009
20:12
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Pozostałe recenzje... nadal czuć w powietrzu zapach ogórków. Wprawdzie załapało się Cryostatis czy NecroVisioN, ale w zasadzie najbardziej wartą uwagi produkcją okazuje się casualowe Braid. Całe szczęście, że wydawcy znowu ruszyli "z kopyta" z premierami i już za miesiąc w końcu porządnie sobie poczytacie jak upłynął nam maj. Osobiście polecam też zapowiedź gry Venetica, która może wnieść powiew świeżości do zblazowanego już nieco gatunku RPG. Do lektury zapowiedzi Lost Planet 2 i God of War III żadnego szanującego się gracza zachęcać chyba nie muszę?

REKLAMA

Wszystkich zainteresowanych jak produkcja gier wygląda za sceną odsyłam do mojego wywiadu z Hubertem Habasem, marketingowcem CDP. Zresztą, tradycyjnie, jak co miesiąc, nasza publicystyka jest cała świetna. Fajnie wypadł też dział filmowy i muzyczny, mamy recenzję nowej płyty Sidneya Polaka, która jest chyba nawet lepsza niż ta pierwsza, nagrodzona trzema Fryderykami.

Reasumując - zapraszam do lektury nowego Playbacku. Maturzystom życzę połamania piór. Studentom, żeby w końcu zabrali się do nauki, bo sesja już blisko. A starszym czytelnikom życzę po prostu udanej majówki! Aha, no i przede wszystkim, miłej lektury!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA