REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

7 nowych gier z serii Kolekcja Klasyki już 20 października

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, iż już 20 października seria Kolekcja Klasyki wzbogaci się o 7 nowych, rewelacyjnych gier. Cztery z nich to absolutne premiery wydawnicze na rynku polskim, pozostałe trzy to jedne z najlepszych tytułów z katalogu wydawniczego Cenega Poland. Nowe pozycje na pewno usatysfakcjonują wszystkich miłośników dynamicznej akcji, strategii i symulacji lotniczych.

13.10.2006
15:24
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Są to następujące tytuły:

REKLAMA

- Blitzkrieg Antologia (podstawowa wersja gry wraz z dodatkami Horyzont w Ogniu, Pomruk Zagłady i Żelazna Dywizja)
- Codename Panzers Złota Edycja (pierwsza i druga część wielokrotnie nagradzanej strategii wojennej firmy CDV po raz pierwszy w jednym pudełku)
- Kozacy Antologia (podstawowa wersja gry wraz z dodatkami Sztuka Wojny i Powrót na Wojnę)
- Microsoft Flight Simulator 2002 (po raz pierwszy po polsku)
- Microsoft Train Simulator (po raz pierwszy po polsku)
- Prince of Persia: Dusza Wojownika
- Thief Antologia (Thief I w wersji Gold i Thief II: Metal Age - po raz pierwszy po polsku oraz Thief III: Deadly Shadows)

REKLAMA

Jednocześnie informujemy, iż już od dzisiaj ruszyły zamówienia przedpremierowe w sklepie internetowym Cenega Poland. Każda nowa gra w serii Kolekcja Klasyki do momentu premiery 20 października kosztować będzie jedyne 18.90 PLN!

Premiera zapowiadanego wcześniej pakietu Civilization III Złota Edycja została przesunięta na grudzień bieżącego roku. Zmiana daty premiery została podyktowana przedłużającym się procesem lokalizacji oraz chęcią zachowania najwyższej jakości produktu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA