REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ruszyły zdjęcia do 8. sezonu Gry o tron i Kit Harington cieszy się, że to już koniec

Zdjęcia do Gry o tron właśnie ruszyły. Wzmożony ruch ludzi z Południa i Północy można zaobserwować w Belfaście, w Irlandii, gdzie np. dwie Starkówny robiły zakupy w centrum handlowym.

18.10.2017
13:11
Gra o tron - Żelazny Tron - Król i królowa Westeros
REKLAMA
REKLAMA

Koniec Gry o tron się zbliża, choć nie takimi wielkimi krokami. Zdjęcia właśnie ruszyły i potrwają do przyszłego roku, co może niestety oznaczać jedno. Finalny sezon produkcji zobaczymy dopiero w 2019 roku. Dla wielu fanów to dwie smutne wiadomości, z których jedna była nieunikniona i znana od dawna. Po pierwsze Gra o tron się kończy, a po drugie, nowe odcinki zobaczymy dopiero za około 2 lata.

Jest jednak przynajmniej jedna osoba, która cieszy się z takiego obrotu spraw. To Kit Harington, czyli serialowy Jon Snow.

Gra o tron dobiega końca i to w dobrym momencie, zarówno dla mnie jak i dla wszystkich zaangażowanych w tę produkcję. Nagrywanie trwa sporo czasu i nie możesz wtedy robić innych rzeczy, a mam nowe pomysły na projekty, w których chciałbym wziąć udział. 8 lat to wystarczający okres. Nie mogę się doczekać finału i nie chciałbym, aby to wszystko trwało dłużej - powiedział Harington dodając, że proces zakończenia Gry o tron jest bardzo wyzwalający i emocjonujący jednocześnie.

Nie jestem pewna, czy podzielam ekscytację Kita Haringtona, choć w pewnym sensie go rozumiem. Gra o tron zadebiutowała w 2011 roku i przez cały ten czas aktorzy byli regularnie zaangażowani w produkcję. Pozwoliło im to oczywiście rozwinąć skrzydła i zdobyć popularność, ale w pewnym sensie stało się - paradoksalnie - zawodowym ograniczeniem.

REKLAMA

Całe szczęście HBO dba o to, by Gra o tron nie odeszła w niepamięć.

Wciąż jest sporo czasu, aby podsycać zainteresowanie widzów finałem, a do tego czekamy przecież na spin-offy tytułu, które na pewno w dużym stopniu wynagrodzą nam brak głównej produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA