REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Adele: nowy album jeszcze w tym roku?

Media społecznościowe regularnie wprowadzają sporo zamieszania. Bohaterem ostatniej sensacji jest twitter, za którego pośrednictwem niejaka Adele wyjawiła - najprawdopodobniej - szczegóły dotyczące jej kolejnej płyty.

06.05.2014
9:28
Adele: nowy album jeszcze w tym roku?
REKLAMA

Od wydania albumu "21", który na całym świecie pokrył się łącznie 80-krotną (!) platyną, minęły już ponad 4 lata. Adele wydała płytę, którą pozamiatała całkowicie, pozgarniała statuetki Grammy i BRIT Award, po czym… Zniknęła. Ot tak sobie, w kłębach dymu, w sumie uznając, że na razie ma dosyć. Zagranie tyleż zaskakujące, co budzące podziw. W międzyczasie wyszła za mąż i urodziła dziecko, całkowicie usuwając się z życia publicznego i nie goniąc za tabloidami oraz łowcami sensacji.

REKLAMA

Sporo wskazuje jednak na to, że coś zaczyna się u Adele zmieniać. Czyżby zdecydowała się powrócić z - wyjątkowo wczesniej - muzycznej emerytury? 4. maja Adele umieściła bowiem na swoim twitterze zdjęcie, opatrzone dość kryptycznym opisem:

REKLAMA

"Żegnaj 25, do zobaczenia w późniejszej części roku". Zapewne odnosiło się to do jej urodzin, 26., które obchodziła w poniedziałek, 5. maja. W jaki sposób może to wszystko jednak zwiastować nową płytę? Cóż, płyta wokalistki, zatytułowana "19", ukazał się, gdy miała ona 19 lat. Album "21" zaś -- tak, gdy była ona w wieku 21 lat. Pożegnanie z "25-ką", i jednoczesne obwieszczenie "do zobaczenia", może wskazywać na kontynuowanie trendu nazywania albumów własnym wiekiem - i fakt, że album pod tym właśnie tytułem ukaże się jeszcze przed końcem 2014.

Oby okazało się to prawdą. Na podstawie poprzednich dwóch albumów znakomicie widać, że naprawdę jest na co czekać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA