REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Adele powraca po 6 latach. Jest data nowego singla

Nowy singiel Adele ma już datę premiery. Jedna z najbardziej znanych i charakterystycznych piosenkarek swojego pokolenia powraca po niemal 6 latach.

05.10.2021
19:59
adele
REKLAMA

Adele to bez wątpienia jedna z największych gwiazd współczesnej muzyki, jej zniknięcie na całe długie lata było ciosem w serce branży i oddanych fanów. Teraz, znana z tego, że jest psiapsiółką Kingi Rusin niesamowitego głosu, artystka powraca z nowym singlem. "Easy on me" piosenkarka zapowiedziała krótkim filmem opublikowanym w mediach społecznościowych. Wideo zapowiadające utwór jest czarno-białe, romantyczne i retro, obrazowi towarzyszy fortepianowa muzyka w tle, która od razu przywodzi na myśl najpiękniejsze ballady Adele.

REKLAMA

Powrót Adele - Easy on me już 15 października

REKLAMA

O tym, że może powrócić miło się już od pewnego czasu. Pewnie nastąpiłby szybciej, ale pandemia koronawirusa prawdopodobnie pokrzyżowała artystce plany. Choć artystka mówiła w jednym z wywiadów, że planuje odejść od numerycznego nazywania swoich albumów (poprzednie to: 25 z 2015 roku, 21 z 2011 i 19 z 2008 roku), to wiele wskazuje na to, że nowa płyta będzie nosiła nazwę: 30. W wielu miastach na całym świecie pojawiają się bilbordy właśnie z tą liczbą, a media społecznościowe Adele dopasowały się kolorystycznie do tej kampanii. Może się więc okazać, że kolejna płyta jest bliżej, niż nam się wydaje.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA