REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Jest już pierwszy, widowiskowy zwiastun "Ahsoki" - nowego serialu Star Wars

Z okazji Star Wars Celebration Disney atakuje nas zapowiedziami nadchodzących projektów ze świata "Gwiezdnych wojen". Uniwersum już całkiem niedługo poszerzy się o zupełnie nowy, choć skupiony na dobrze nam znanej bohaterce serial aktorski. W sieci właśnie zadebiutował zwiastun wyczekiwanej "Ahsoki".

07.04.2023
15:13
ahsoka star wars zwiastun premiera
REKLAMA

Wciąż jeszcze oglądamy 3. sezon "The Mandalorian", ale już możemy się szykować na kolejne projekty ze świata "Gwiezdnych wojen". I to takie, na które fani przebierają nóżkami już od dłuższego czasu. Niedługo bowiem na Disney+ ma zadebiutować wyczekiwany serial poświęcony dobrze nam już znanej bohaterce - Ahsoce Tano. Jak od dawna wiadomo, wcieli się w nią Rosario Dawson.

"Ahsoka" pomyślana jest jako kolejny po "Księdze Boby Fetta" spin-off "The Mandalorian". W końcu to tam po raz pierwszy zobaczyliśmy tytułową bohaterkę w produkcji aktorskiej (ogólnie na ekranie zadebiutowała w animowanych "Wojnach klonów", a potem pojawiła się jeszcze w "Rebeliantach"). W sieci właśnie pojawił się zwiastun nadchodzącej produkcji.

Czytaj także:

REKLAMA

Ahsoka - zwiastun nadchodzącego serialu ze świata Star Wars

W udostępnionym trailerze na fanów "Gwiezdnych wojen" czeka kilka niespodzianek. Dzięki niemu po raz pierwszy mogą bowiem zobaczyć jak prezentuje się Natasha Liu Bordizzo jako Sabine i Mary Elizabeth Winstead w roli Hery Syndulli - bohaterki znane ze wspomnianych już "Rebeliantów". Jeśli będziecie oglądać uważnie, zobaczycie też Wielkiego Admirała Thrawna.

REKLAMA
Ahsoka - serial - zwiastun - premiera

"Ahsoka" nie ma jeszcze wyznaczonej dokładnej daty premiery. Jak dowiemy się jednak ze zwiastuna, produkcja ma pojawić się na Disney+ jeszcze tego lata.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA