REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Szpiegowska komedia pełna akcji podbija Prime Video. Użytkownicy Amazona pokochali jej wybuchowy humor

Amazon dostarcza użytkownikom Prime Video wybuchowych emocji. Nowość na licencji podbija listę najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie w Polsce. Nic dziwnego. To w końcu film Guya Ritchie'ego z Jasonem Stathamem, który wciela się w asa wywiadu. W "Grze fortuny" akcja idzie w parze z błyskotliwym humorem.

23.07.2023
11:49
gra fortuny amazon prime video co obejrzeć
REKLAMA

Użytkowników Amazon Prime Video w pełni ogarnął już wakacyjny letarg. Dlatego w głowie im tylko lekkie i rozrywkowe produkcje, najlepiej z ładnymi pejzażami w tle. Znajdują to chociażby w 2. sezonie "Tego lata stałam się piękna", który w zeszłym tygodniu zadebiutował na platformie, pozwalając fanom poznać dalsze losy dorastającej Belly. Prócz tego subskrybenci serwisu wciąż chętnie wybierają się na "Wystrzałowe wesele" z Jennifer Lopez i zatracają się w adaptacji opowiadania z Wattpada "Moja wina". Aktualnie najbardziej ich jednak kręcą tajne misje.

"Jack Ryan" dobiegł końca w zeszłym tygodniu, ale użytkownicy Amazon Prime Video jeszcze nie nacieszyli się w pełni jego finałowym sezonem. Główny bohater jako nowy wicedyrektor CIA wyrusza w nim na kolejną śmiertelnie niebezpieczną misję i odkrywa spisek w swoim otoczeniu. Na liście najpopularniejszych tytułów na platformie produkcja inspirowana twórczością Toma Clancy'ego zajmuje aktualnie drugie miejsce.

Czytaj także:

REKLAMA

Amazon Prime Video - Gra fortuny podbija platformę

"Jack Ryan" to jednak poważny serial szpiegowski, który przytłacza swoim dusznym klimatem. Na wakacje przydałoby się trochę humoru, dlatego właśnie z pierwszego miejsca najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video strąciła go "Gra fortuny". Ta szpiegowska komedia pełna akcji na początku stycznia gościła na ekranach światowych (w tym także polskich) kin.

Gra fortuny - Amazon Prime Video - co obejrzeć?

"Gra fortuny" to film Guya Ritchie'ego. Słynny reżyser ponownie łączy tu siły z Jasonem Stathamem, który wciela się w Orsona Fortune - asa wywiadu. Wraz z ekipą złożoną z samych osobistości zwerbuje do pomocy w wykonaniu niebezpiecznej misji hollywoodzkiego gwiazdora (w tej roli Josh Hartnett). Wspólnie spróbują ocalić świat, powstrzymując sprzedaż nowoczesnej śmiercionośnej technologii.

Guy Ritchie podchodzi do opowieści w charakterystyczny dla siebie sposób. Dlatego możecie spodziewać się nie tylko blockbusterowej przesady zaklętej w licznych scenach akcji i błyskotliwych żartach, ale też autorskiego podejścia do gramatyki języka filmowego. Wszystko to sprawia, że "Gra fortuny" to idealna produkcja na wakacyjny chill. Jeśli jeszcze jej nie widzieliście, najwyższa pora nadrobić zaległości.

Jeśli macie już odhaczone wszystkie produkcje z listy najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video i szukacie innych filmów lub seriali do obejrzenia, to powinniście się zainteresować jedną z nowości platformy. "Koszmar Dolores Roach" to horror o niesłusznie skazanej na 16 lat więzienia tytułowej bohaterce. Po wyjściu na wolność wraca do zgentryfikowanego Washington Heights i próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Jak czytamy w opisie, przyjdzie jej jednak robić straszne rzeczy, aby przetrwać. Zaintrygowani?

Koszmar Dolores Roach - Amazon Prime Video - co obejrzeć?
REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze tytuły w tym tygodniu

 1. Gra fortuny
 2. Jack Ryan
 3. Tego lata stałam się piękna
 4. Wystrzałowe wesele
 5. Stillwater
 6. Moja wina
 7. The Grand Tour: Eurocrash
 8. Jak zostałem samurajem
 9. The Reunion
 10. Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA