REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Amazon Prime Video ma nowego króla oglądalności. To komedia akcji

Bardzo długo niekwestionowanym królem Amazon Prime Video był 2. najdroższy serial w historii. Od finału "Cytadeli" minęły już jednak dwa tygodnie, więc użytkownicy platformy postanowili pójść dalej ze swoim życiem. W końcu w serwisie co chwilę lądują jakieś nowości. Jedna z nich - komedia akcji - zdetronizowała wyprodukowany przez braci Russo tytuł.

10.06.2023
13:49
amazon prime video co obejrzeć medellin
REKLAMA

Od premiery finału "Cytadeli" wiadomo było, że dni serialu na pierwszym miejscu najpopularniejszych tytułów Amazon Prime Video są policzone. Użytkownicy platformy od zawsze rzucają się na nowości serwisu, czasami nawet nie zważając na ich jakość. Nie da się przecież inaczej wytłumaczyć namiętnego oglądania filmów Patryka Vegi, czy - ostatnio - erotyka "Heaven in Hell". A skoro już o beznadziejnych polskich produkcjach mowa...

"Heaven in Hell" wciąż gdzieś się tam utrzymuje w zestawieniu najchętniej oglądanych tytułów w Polsce. Do gry niedawno jednak weszło "Pokolenie Ikea", które, chociaż lepsze od swojego książkowego pierwowzoru, filmem jest raczej mizernym. Mimo wszystko pod względem popularności udało mu się w tym tygodniu przebić niemiecki serial fantasy - "Gryf" - i na wspomnianej liście zajmuje zaszczytne trzecie miejsce.

Czytaj także:

REKLAMA

Nowa komedia akcji podbija Amazon Prime Video

W mijającym tygodniu na Amazon Prime Video Polacy najchętniej oglądali "Medellin". W tej nowej komedii akcji śledzimy losy młodego youtubera, który zostaje porwany przez kolumbijskich gangsterów. Jego brat wraz z przyjaciółmi rusza na misję ratunkową. Jak im pójdzie? Cóż, nie zaczyna się dobrze, ale szybko otrzymują pomoc z rąk miejscowej policjantki i byłego amerykańskiego agenta. Jest tak śmiesznie, jak szybko i widowiskowo.

Medellin - Amazon Prime Video - najpopularniejsze - co obejrzeć?

Tak, dobrze widzicie. Na ekranie zobaczycie Mike'a Tysona. To z pewnością kolejny powód, dla którego "Medellin" cieszy się taką popularnością. Jeśli jednak seans filmu już za wami i zastanawiacie się co obejrzeć w następnej kolejności, zwróćcie uwagę na inną nowość Amazon Prime Video. W serwisie pojawiło się bowiem "Do ostatniej kości", czyli nowa produkcja sygnowana nazwiskiem twórcy "Tamtych dni, tamtych nocy".

REKLAMA

Amazon Prime Video - TOP10 najpopularniejszych tytułów w Polsce

 1. Medellin
 2. Cytadela
 3. Pokolenie Ikea
 4. Gryf
 5. Heaven in Hell
 6. Air
 7. LOL: Kto się śmieje ostatni
 8. Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
 9. Do ostatniej kości
 10. Szybcy i wściekli 9
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA