REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Angry Birds Go to nie jedyny hit grudnia. W tym miesiącu mobilni gracze dostaną również… GTA San Andreas!

Rockstar uwielbia być na szczycie. Na polskim rynku wraz z Cenegą przyćmił EA Sports, pobijając FIFĘ 13 pod względem rekordowej ilości sprzedanych egzemplarzy z grą. Tym razem kontrowersyjni twórcy chcą zepchnąć w cień fińskie Rovio, z ich nowymi Wściekłymi Ptakami. Grudzień dla posiadaczy smartfonów i tabletów zapowiada się nad wyraz ciekawie.

27.11.2013
18:50
Angry Birds Go to nie jedyny hit grudnia. W tym miesiącu mobilni gracze dostaną również… GTA San Andreas!
REKLAMA
REKLAMA

Grand Theft Auto: San Andreas. W przeciwieństwie do takich odsłon jak GTA III oraz Vice City, ta część niezwykle popularnej serii miała znacznie więcej przeszkód, aby trafić na platformy mobilne. Główną z nich był ogromny świat, który nie ograniczał się do jednej aglomeracji. San Andreas jest ogromne, natomiast pracownicy Rockstara jedynie pobudzali ciekawość fanów, karmiąc nas wypowiedziami typu „bardzo chcemy San Andreas na smartfonach, ale nie wiemy, czy to możliwe”.

Okazuje się, że możliwe. W dodatku jeszcze jak. San Andreas w wersji na smartfony i tablety będzie dokładnie tą samą produkcją, co ta na stacjonarne konsole oraz komputery osobiste. Tyle tylko, że z jeszcze ładniejszą grafiką. Mobilne przygody czarnoskórego Carla Johnsona dostaną również wsparcie dla zewnętrznych, fizycznych kontrolerów. Pamiętacie, ile problemów było ze sterowaniem w przenośnym GTA III? O ile posiadacie odpowiedni sprzęt, tym razem wszystko pójdzie gładko, komfortowo i przyjemnie.

san andreas 1

Teraz najciekawsza część wiadomości – Grand Theft Auto San Andreas pojawi się w grudniu na… wszystkich wiodących platformach mobilnych. Zgadza się. Android, iOS oraz Windows Phone – wirtualne Los Santos trafi do pamięci każdego posiadacza smartfonu, Rockstar pomyślał o wszystkich. Jak niejednokrotnie udowodnili już ci wydawcy – naprawdę mają rozmach.

REKLAMA
san andreas 2

Dokładnie takie samo podejście cechuje Rovio, które również w grudniu udostępni światu nową generację Wściekłych Ptaków, tym razem w wyścigowej formie – Angry Birds Go. Tutaj również mówimy o premierze na wszystkie wiodące systemy, najprawdopodobniej w przeciągu tego samego okresu. Co jak co, ale mobilni gracze mają powody, aby zacierać ręce. Niestety, cena mobilnego Grand Theft Auto: San Andreas wciąż nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA