REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Angry Birds Space, FlatOut2, The Guild II za mniej niż 10 PLN? Kolejne Weeklong Deals na Steam

W tym tygodniu Steam przygotował znacznie lepszą ofertę, niż ostatnio. Po zakończonym wiosnobraniu od Muve trzeba rozejrzeć się za efektownymi cięciami cen w innych sklepach. Platforma cyfrowej dystrybucji od Valve tnie stawki nawet do 75%.

28.05.2013
18:00
Angry Birds Space, FlatOut2, The Guild II za mniej niż 10 PLN? Kolejne Weeklong Deals na Steam
REKLAMA
REKLAMA

Co poszło pod młotek? Wiele dobrego. Na samym wstępie chciałbym polecić serię FlatOut. W czasie, kiedy Carmageddon zniknął w odmętach ubiegłego wieku, to właśnie te wyścigi dawały mi najwięcej frajdy z efektownych kraks, stłuczek, zderzeń i wypadków. Co prawda nie znajdziemy tutaj dodatkowo premiowanych kombosów za przejeżdżanie przechodniów, natomiast trasy są znacznie bardziej zamknięte, wyszło to jednak grze na dobre. Pomimo efektownej demolki i ciągłego spustoszenia na ekranie, priorytetem FlatOut wciąż jest przekroczenie linii mety. No, przynajmniej w części z trybów rozgrywki. Trzeba pamiętać, że ta seria to również walki samochodów na specjalnie skonstruowanych do tego arenach oraz popisy kaskaderskie, które przekroczyły jakiekolwiek granice absurdu. Cena? Po solidnym cięciu ¾ pierwotnej wartości, pierwszą część kupicie za około 7 złotych. Kontynuacja to wydatek na poziomie zgrabnej „dychy”. Kolejne odsłony są już tylko droższe – jeżeli daliście się przekonać, sprawdźcie pełną ofertę Steam związaną z serią.

flatout

Angry Birds Space – po co wydawać pieniądze na komputerową produkcję tego typu, skoro mamy ją na smartfonach i tabletach? Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, ale na pewno istnieje rzesza graczy, która ma na to jakieś sensowne argumenty. Dla tych, którzy z Wściekłymi Ptakami w kosmosie nie mieli styczności, Steam proponuje skromne zakupy opiewające na około 7 PLN. Warto? Warto, bo Space to naprawdę udana wariacja najpopularniejszej mobilnej gry na świecie.

angry birds space 1

Co jest charakterystycznego w The Guild II? Błąd na błędzie, problemy z wyświetlaniem napisów, mechaniczne romansowanie bohaterów, bardzo ciekawe pomysły bardzo nieciekawie wykorzystane. The Guild II mogło być czymś znacznie większym, niż twór wykuty przez 4Head Studios. Nawet pomimo tego tytuł jest strategią jedyną w swoim rodzaju, bardzo oryginalną, bardzo specyficzną… i bardzo niedopracowaną. W cenie około 10 polskich zielonych zjawisko warte przeżycia na własnej skórze. W ofercie Steam znajduje się również „pirackie” rozszerzenie, tak samo jak podstawowa wersja gry objęte 75-procentowym rabatem.

REKLAMA
the guild 2

Co jeszcze znajduje się w ofercie Weeklong Deals na Steam? Nowe Wormsy, oryginalne i wykręcone Papa & Yo, Tower Wars i seria gier Indie. Po kliknięciu w poniższy link ukaże się wam pełna lista przecenionych przez platformę Valve produkcji. Nie musicie się spieszyć, oferta Weeklong Deals będzie trwać przez cały tydzień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA