REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Aplikacje na Walentynki, czyli zbliżenie poprzez technologię

Jeżeli obchodzicie Walentynki (najlepiej codziennie!) warto, aby był to dzień z daleka od wszelkich technologii. W dniu Świętego Walentego warto skoncentrować się na drugiej osobie, nie na ekranie dotykowym, w którego niczym w bóstwo wpatrujemy się dzień w dzień. Niektórzy z nieukrywaną miłością. Nie oznacza to jednak, że nie można wykorzystać technologii na swoją korzyść i użyć jej jako środka do celu. Z tego powodu wybraliśmy dla was kilka ciekawych aplikacji, które mogą znacznie ułatwić wam życie w ten zobowiązujący dzień:

13.02.2015
20:53
Aplikacje na Walentynki, czyli zbliżenie poprzez technologię
REKLAMA
REKLAMA

Nie masz z kim spędzić Walentynek? Cóż, już masz

Tinder to najpopularniejsza aplikacja do poznawania ludzi, która sukces odniosła również nad Wisłą. Polacy pokochali Tindera, zapewne za sprawą jego olbrzymiej skuteczności oraz bezpośredniości. Zaletą Tindera jest również wysoki stopień autentyczności – do działania aplikacji wymagana jest integracja z naszym kontem Facebook, więc zapomnijcie o wrzucaniu losowych zdjęć znalezionych w Internecie. Tinder… zachęca do przedmiotowego traktowani ludzi, to bez dwóch zdań. Nie można mu jednak odmówić funkcjonalności. Za jego pomocą oceniasz osoby widoczne w Twojej okolicy. Jeżeli obie strony wyraziły pozytywny stosunek do siebie – wtedy możecie porozmawiać i umówić się na spotkanie. Szybko, prosto, skutecznie i całkowicie bez magii. No ale hej, kto powiedział, że tej nie będzie na samym spotkaniu?

tinder aplikacje na walentynki

Nie macie pomysłu na Walentynki? Nie z tą aplikacją

Wiele osób czuje na swoich barkach poczucie powinności – zaprosić drugą osobę na wydarzenie ciekawe, oryginalne, wyjątkowe. Problem polega na tym, że nie zawsze wiemy, co w trawie piszczy. Z tego powodu naprawdę warto dać szansę szeroko dostępnej aplikacji CoJestGrane. Program to agregator ciekawych wydarzeń oraz imprez z okolicy w jakiej się znajdujesz. Sztuka teatralna, pokaz świetlny, masowa impreza w ulubionym klubie, oryginalny happening, warsztaty na świeżym powietrzu czy chociażby kinowy repertuar – nic nie umknie waszej uwadze, z kolei dzięki wykorzystaniu map Google bez problemu dotrzecie w zaznaczone miejsce.

co i gdzie

Tylko wy i cztery ściany? Tutaj też może przydać się pomoc

Najlepsze Walentynki to takie, które spędzacie zgodnie z własnym widzi-mi-się. Jeżeli chcecie zamknąć się w waszych czterech ścianach, z dala od całego świata i całej tej napompowanej atmosfery – tym lepiej dla was. Nie oznacza to jednak, że nie można sobie pomóc podczas maratonu filmowego, przeglądania pocztówek czy innych rzeczy, które robi się z Walentynki. Pizza jest odpowiedzią na wszystko. Podobnie jak chińszczyzna, sushi, kebab czy tortilla. W powiedzeniu „przez żołądek do serca” kryje się wielka moc, z kolei żadna aplikacja nie wyczaruje przed wami jedzenia tak szybko jak Pyszne.pl. Agregator restauracji i barów pozwala błyskawicznie zamówić szamanie pod wskazany adres, płacąc za nie drogą elektroniczną. Niezwykle skuteczna metoda i najlepszy tego typu program jaki znajdziecie w Polsce. Warto mieć przy sobie niezależnie od sytuacji.

pyszne.pl aplikacje na walentynki

 Może by tak szalony wyjazd bez wcześniejszego przygotowania?

Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu to klient walczył o hotel/motel/apartament, nie odwrotnie. Trzeba było dzwonić, pytać się, spisywać możliwości na kartkach papieru, Ewentualnie dojechać na miejsce i pukać od recepcji do recepcji szukając wolnego miejsca. Czasy się jednak zmieniają, Dzisiaj to ty wskazujesz miejsce, w które chcesz pojechać, z kolei usługodawcy hotelarscy walczą o ciebie z bezwzględnością wygłodniałych wilków. Sopot na dzień przed wyjazdem? Nie ma problemu! Ustroń 12 godzin przed wejściem do pociągu? Proszę bardzo, oto najlepsze oferty dla pary. Niezrównaną aplikacją do przeglądania, rezerwowania bądź opłacania hoteli jest Booking.com. Szukałem wielu zamienników, lecz baza Booking jest po prostu najlepsza, podobnie jak ceny i rabaty. Z tym programem zakwaterowanie przestaje być jakimkolwiek problemem.

booking.com aplikacje na walentynki

Przełamać pierwsze lody

Czasami atmosfera jest tak ciężka, że można ją kroić nożem i podawać na śniadanie. Nie chodzi o to, że się nie dogadujecie, nie przepadacie za sobą… czasami tak się po prostu dzieje. W takich sytuacjach technologia potrafi przyjść z odsieczą, będąc jednocześnie przyczynkiem do dobrej zabawy. O ile nie macie pod ręką Kinecta i wielu gier wykorzystujących sensor ruchowy, od zawsze ciekawą aplikacją wydawało mi się 2 Players Reactor. Ta nieziemsko brzydka i archaiczna aplikacja pozwala bawić się dwóm osobom za pomocą jednego smartfona. Uwaga – mizianie palcami potwierdzone.

REKLAMA
2 palyer reactor aplikacj na walentynki

2PlayerReactor w Google Play oraz iTunes App Store

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA