REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

A teraz wyobraźmy sobie, że Aquaman i Wonder Woman są kuzynostwem...

Ostatnie plotki z planu "Batman v Superman: Dawn of Justice" mówią, że Aquaman i Wonder Woman należą do jednej, wielkiej rodziny. Podczas kręcenia scen z Nowego Meksyku - który ma udawać wyspę Themyscirę, rodzinny dom (wyspę) Wonder Woman - ktoś z planu wszedł w posiadanie takich o to szokujących informacji. Co dla fanów komiksów może być wielkim zawodem, w zasadzie może się sprawdzić na srebrnym ekranie.

01.12.2014
10:37
A teraz wyobraźmy sobie, że Aquaman i Wonder Woman są kuzynostwem…
REKLAMA
REKLAMA

batmanvsupermanofficial - użytkownik Instagrama - wrzucił na swój profil zdjęcie Aquamana (Jason Mamoa) oraz Wonder Woman (Gal Gadot) z notką o tym, że ta dwójka superbohaterów jest ze sobą spokrewniona. Jakim cudem? W komiksach Wonder Woman jest Amazonką, natomiast Aquaman jest królem Atlantydy (podwodnego państwa-miasta). Według plotek, Zack Snyder chce z tej dwójki bohaterów uczynić boską familię. Podobno w Nowym Meksyku, tzn. w Themyscirze, Aquaman (cameo Jasona Mamona) miał kłócić się z Wonder Woman oraz jej rodziną na temat inwazji Kryptończyków na Ziemię.

REKLAMA
aquaman wonder woman

Aquaman miał pretensje do Amazonki i jej rodziny o to, że ci nie potrafią kontrolować sytuacji na Ziemi i bronić innych światów. W wersji Snydera, Aquaman miałby być synem Posejdona i dziedzicem tronu Atlantydy, natomiast Wonder Woman związana jest z Zeusem, który zresztą staje po jej stronie. Morska rodzina uważa, że powinna przejąć dowodzenie i od tej pory bronić Ziemi przed przyszłym niebezpieczeństwem. Z perspektywy widza nieznającego komiksów, to wszystko ma sens. Aquaman jest półbogiem mórz, a Wonder Woman półboginią z Olimpu, której ojcem jest Zeus. Szczerze mówiąc, nie mam nic przeciwko takim zmianom, jeśli stoją za nimi mądre wytłumaczenia oraz gdy taki nowy koncept ma pasować do fabuły filmu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA