REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Nowe Assassin's Creed Identity wylądowało na iOS i wygląda obłędnie! Co z Androidem?

W tym roku seria Assassin’s Creed robi sobie wolne, odchodząc na zasłużony urlop. Zupełnie inaczej wygląda to  przypadku mobilnych wariacji – rozbudowane, efektowne wizualnie Assassin's Creed Identity jest już do pobrania z iTunes App Store.

27.02.2016
17:57
Nowe Assassin's Creed Identity wylądowało na iOS!
REKLAMA
REKLAMA

Assassin's Creed Identity robi świetne pierwsze wrażenie. Oparta na silniku Unity, mobilna odsłona przygód zakonu asasynów charakteryzuje się zdumiewająco rozbudowaną oprawą wideo. Dotykowa aplikacja przypomina wielkie produkcje na stacjonarne konsole, niżeli proste gry na smartfona, które uruchamiamy w czasie jazdy autobusem.

Assassin's Creed Identity to w pełni trójwymiarowe środowisko oraz rozgrywka, która zadecydowała o sukcesie serii.

Gracz ma możliwość przemieszczenia się po otwartej lokacji, w 60 klatkach na sekundę. Trójwymiarowe środowisko to wielki plac zabaw, po którym możemy się wspinać, spacerować oraz wykonywać misje. Nie mogło zabraknąć również walki, która opiera się na parowaniu, kontratakach i walkach jeden na jednego.

Niestety, na ten moment Assassin's Creed Identity zadebiutowało jedynie w iTunes App Store. Posiadacze systemu iOS mogą czuć się chwilowo uprzywilejowani. Chociaż edycja gry dla Androida nadejdzie, trochę to potrwa. Ubisoft mówi o terminie „kiedyś na wiosnę 2016 roku”.

W takim razie czekam, z kilku powodów.

Po pierwsze, seria znowu wraca do Włoch czasu Renesansu. Mam bardzo przyjemne skojarzenia z udanym Assassin’s Creed II i z chęcią powrócę w tamte rejony. Po drugie, Assassin's Creed Identity to gra płatna, która została stworzona specjalnie z myślą o mobilnych platformach. Coraz rzadsze posunięcie, które z chęcią nagrodzę własnymi pieniędzmi. W zalewie drobnych produkcji Free2Play, to bardzo miła odmiana.

Assassin's Creed Identity 1 class="wp-image-60381"
REKLAMA

Po trzecie w końcu – Assassin's Creed Identity wspiera fizyczne kontrolery. Już nie mogę się doczekać, kiedy sparuję grę w wersji na Androida z moim bezprzewodowym Stratusem XL oraz Chomecastem drugiej generacji. Będzie grane!

Assassin's Creed Identity można pobrać korzystając z poniższego odsyłacza:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA