REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Avira Antivir Premium z licencją na 6 miesięcy

04.02.2009
17:54
REKLAMA

Avira Antivir Premium, najlepszy antywirus na rynku*, wydany został
przez firmę Avira GmbH w specjalnej, noworocznej promocji,
pozwalającej na pełne użytkowanie programu przez okres 6 miesięcy.

REKLAMA

Promocja, kierowana głównie na rynek niemiecki (dzięki pismu PC Welt), nie posiada żadnych blokad regionalnych i umożliwia pobrani pełnego klucza licencyjnego ze specjalnej strony internetowej. Zapewne za kilka tygodni podobne "promocje" ukażą się również w naszej prasie komputerowej.

Dla osób nieznających języka sąsiadów zza zachodniej granicy podpowiadamy: w zakładce Anrede wybieramy płeć Frau/Herr (Pan/Pani), w Vorname wpisujemy imię, Nachname nazwisko, Email-Adresse adres, na który ma zostać wysłany plik rejestracyjny HBEDV, zawierający klucz licencyjny, w Land wybieramy państwo pochodzenia. Na koniec klikamy na przycisk poniżej "Lizenz Anforden" i czekamy na otrzymanie stosownego meila z załącznikiem, który to najlepiej zapisać sobie od razu na pulpit.

REKLAMA

Oczywiście wcześniej musimy pobrać sam program ze strony producenta. Po uruchomieniu programu instalacyjnego, na zakładce, w której mamy wpisać klucz rejestracyjny, nie wybieramy żadnej z dwóch opcji tylko klikamy na link podpisany "HBEDV". Podajemy ścieżkę dostępu do otrzymanego wcześniej pliku i voila! Avira AntiVir od tej pory będzie śmigać w pełnej wersji Premium oferującej dodatkowo filtry anty ad- i spyware'owe, antyphishingowe, wychwytywanie Root-kitów oraz ochronę poczty przychodzącej i wychodzącej. Do tego otrzymamy dostęp do szybszych serwerów oraz brak reklam.

* Najnowsze zestawienie wydajności antywirusów znajdziecie za to na stronie AV-Comparatives

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA