REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Battlefield 3, Crysis 3, Mass Effect 3 i inne skarby. Za ile? Za połowę

Tego się nie spodziewałem. Wydawało się, że jedyną radością nadchodzących dni będzie Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy, a tymczasem wydarzyło się coś jeszcze bardziej ekscytującego, Święto Ludzi Gier, czyli rewolucyjna promocja na Origin.

27.04.2013
13:30
Battlefield 3, Crysis 3, Mass Effect 3 i inne skarby. Za ile? Za połowę
REKLAMA
REKLAMA

Lubię promocje, chociaż wkurzają mnie niektóre przeceny, np. wychodzącego z opakowania serka Grani, tańszego o pięć groszy, bo o północy kończy mu się termin przydatności do spożycia. Panowie z Origin, a właściwie ich szefowie z Electronic Arts, nie są tak bezczelni a czasowa wyprzedaż, którą zaproponowali, jest godna rozważenia.

Oddać pokłony można gigantom w rodzaju Battlefielda 3 w Edycji Premium, Crysis 3, czy cyfrowej edycji deluxe Mass Effect 3. Osobiście najbardziej jestem rad ze spotkania z Codename 47. Słynny Hitman: Absolution jakoś ciągle trafiał na koniec kolejki moich zakupów i dzięki dzisiejszej promocji, wreszcie będę mógł przyjąć kilka zleceń na odstrzelenie paru delikwentów.


Hitman 2. Moim zdaniem najlepsza ścieżka dźwiękowa z całej serii o Hitmanie

W opozycji do łysego zabójcy w trumiennym garniturze, a właściwie w uzupełnieniu, warto zainteresować się specjalną wersją Tomb Raidera, czyli Edycją Rozbitka. W zestawie, poza gorącą jak kubek Winiary Larą Croft, zamieszczono również trzy rodzaje broni z Hitman: Absolution. Nie można było oczekiwać większego szczęścia. No może poza czterema pukawkami, albo pięcioma. Swoją drogą, oczywiście doceniam odświeżoną Larę i jej nowy stajl, ale jednocześnie mam wrażenie, ze z dawna pani archeolog straciła wiele ze swojej uroczej wyniosłości i szlachetnego dziedzictwa rodu Croftów.

Oczywiście, zgodnie z fabułą, Lara jest młodsza, niespełna 21 letnia, ale jakoś obserwując jej zmagania, cały czas miałem wrażenie, że bardziej nadawałaby się do roli szafiarki, niż swojego pierwowzoru. Wiecie,  takiej dziewczyny, co to opowiada, gdzie kupiła ten nieziemskich ciuch, po czym okazuje się, że właściwie poza tą szmatą nie ma nic ciekawego do dodania. Lara też się lansuje i kuło mnie to w oko. Jest okazja nie zgodzić się z tym poglądem, po weryfikacji giery, bo Origin chce za nowego Tomb Raidera tylko sześć i pół dyszki. Niewiele. Swoją drogą na Steamie TR kosztuje pięćdziesiąt euraczy. Szaleństwo jakieś.

REKLAMA

A o to reszta promocyjnych bohaterów (więcej w linku do sklepu). Acha, i jeszcze jedno. Jakby ktoś nie doczytał, 50% promocja kończy się 29 kwietnia, czyli zostało mało czasu, żeby sprzedać parę fantów na Allegro i zebrać kasę na gry z Origin. Czas start!

Battlefield 3 Edycja Premium - 74,50 zł
Crysis 3 – 74,50 zł
Mass Effect 3 Cyfrowa Edycja Specjalna – 29,95 zł
Mss Efect Trilogy - 64,50 zł
Medal of Honor: Warfighter Cyfrowa Edycja Specjalna – 29,95 zł
Dead Space 3 – 89,40 zł
Command & Conquer: The Ultimate Collection - 49,50 zł
Need for Speed: Most Wanted – 27,45 zł
Hitman: Rozgrzeszenie – 39,95 zł
Tomb Raider Edycja Rozbitka – 64,95 zł

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA