REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Better Call Saul" z zamówieniem na trzeci sezon

Drugi sezon "Better Call Saul" doczekał się jak dotąd pięciu odcinków i najwyraźniej tyle wystarczyło, by Sony Pictures TV i stacja AMC zdecydowały się zamówić kolejną serię. Spin-off "Breaking Bad" rozkręcił się na dobre. 

16.03.2016
16:31
vod w polsce
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy sezon  "Better Call Saul" okazał się wielkim sukcesem - serial został doceniony przez widzów oraz krytyków, czego efektem były między innymi nominacje do nagród Emmy i Złotych Globów. Druga seria jak dotąd również zbiera bardzo dobre recenzje, a wyniki oglądalności muszą być na tyle satysfakcjonujące, że nie czekając na jego finał, AMC zamówiło u produkującego go Sony Pictures TV kontynuację w postaci trzeciego sezonu, który - podobnie jak dwa poprzednie - będzie się składał z dziesięciu odcinków.

better call saul 1 class="wp-image-46322"
REKLAMA

Każdy odcinek drugiej serii "Better Call Saul" ogląda średnio 4,4 miliona widzów, co jest rezultatem bardzo przyzwoitym. Nic więc dziwnego, że AMC nie boi się zaryzykować wydłużenia serialu o kolejny sezon w trakcie trwania aktualnego - ryzyko drastycznego spadku ilości widzów jest niewielkie.

„Better Call Saul” to spin-off jednego z najgłośniejszych i najpopularniejszych seriali ostatnich lat -„Breaking Bad”, jest opowieścią o Jimmym McGillu – sfrustrowanym i słabo zarabiającym prawniku, który bardzo rzadko odnosi sukcesy na sali sądowej, nie będącym nawet cieniem Saula Goodmana, którego tożsamość przyjmie. Serial zadebiutował w lutym 2015 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA