REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Netflix pokazał zapowiedź nowej serii "Black Mirror". Będzie kontynuacja uwielbianego odcinka

W listopadzie ubiegłego roku dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, że Netflix zamówił 7. sezon swojej flagowej serialowej antologii: „Black Mirror”. Teraz platforma potwierdziła, że w istocie zrealizuje sześć nowych epizodów i obwieściła, kiedy powinniśmy się ich spodziewać. Niestety - nie w tym roku.

15.03.2024
8:15
black mirror sezon 7 kiedy premiera zapowiedź netflix serial uss callister
REKLAMA

Jak wiemy, Netflix zamówił 7. sezon „Black Mirror”, jednego ze swoich najbardziej cenionych, choć nierównych seriali. Jego showrunnerem pozostaje twórca - Charlie Brooker - a w rolach producentek wykonawczych powracają Annabel Jones i Jessica Rhoades. Teraz streamingowy gigant opublikował w sieci pierwszą oficjalną zapowiedź, która zdradza pierwsze drobne szczegóły dotyczące projektu.

Czytaj więcej o Netfliksie w Spider's Web:

REKLAMA

Black Mirror: na premierę 7. sezonu jeszcze trochę poczekamy

Zajawka pojawiła się w podczas wydarzenia Next on Netflix. Tam fani mogli się również dowiedzieć, że nowy sezon, który zadebiutuje dopiero w 2025 r., będzie zawierał kontynuację jednej z opowieści z 4. serii: chodzi dokładnie o pierwszy epizod, czyli science-fiction „USS Callister”.

Robert Dały nie żyje ale dla załogi USS Callister problemy dopiero się zaczynają

- zapowiedziano podczas eventu.
Black Mirror 7
REKLAMA

We wspomnianym odcinku sfrustrowany Daly (Jesse Plemons) symuluje w grze kosmiczną przygodę przypominającą „Star Trek”, wykorzystując DNA swoich współpracowników do stworzenia ich cyfrowych klonów i przewodząc im jako kapitan statku kosmicznego USS Callister. Jednak nowo zatrudniona Nanette Cole, grana przez Cristinę Milioti, w końcu zachęca pozostałych członków załogi do buntu przeciwko swojemu kapitanowi. Ten rozdział został napisany przez twórców serialu, Brookera i Williama Bridgesów, a wyreżyserowany przez Toby’ego Haynesa.

Black Mirror obejrzycie na Netfliksie. Produkcja 7. sezonu rozpoczęła się już pod koniec 2023 r.

Black Mirror: USS Callister
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA