REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Blanka zaskoczyła widzów Eurowizji. Pokazała gigantyczny napis na sukience

Wśród uczestników Eurowizji, którzy mieli okazję zaprezentować się podczas niedzielnej ceremonii otwarcia konkursu w Liverpoolu, pojawiła się również Blanka. Reprezentantka Polski wystąpiła na turkusowym dywanie w sukience w kolorze soczystej zieleni i połyskującym topie, jednak największą uwagę przyciągnął gigantyczny napis, który znajdował się na długim trenie kreacji.

08.05.2023
13:05
Blanka zaskoczyła widzów Eurowizji. Pokazała gigantyczny napis na sukience
REKLAMA

Od zakończenia preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji, o Blance i jej wygranej z faworytem widzów, Jannem, co jakiś czas robi się głośno. Po tym, gdy publiczność wyraziła swój sprzeciw, co skutkowało nawet naciskami na TVP, by osoby odpowiedzialne ujawniły wyniki głosowania, a reprezentantka Polski zaczęła być mocno krytykowana, piosenkarka żaliła się, że musi "mierzyć się z falą hejtu i niewyobrażalną burzą", a to odbiera jej całą radość z wygranej.

REKLAMA

Pod koniec kwietnia pojawiła się także informacja, że wykonawczyni utworu "Solo" straciła głos. Blanka, przez swój stan zdrowia, a konkretnie ostre zapalenie krtani, zmuszona była odwołać swoje zagraniczne koncerty, a widzowie zastanawiali się, czy jej występ na Eurowizji w ogóle dojdzie do skutku. Piosenkarka ostatecznie wróciła do zdrowia i pojawiła się na turkusowym dywanie podczas niedzielnej ceremonii otwarcia konkursu Eurowizji i zaskoczyła wszystkich swoją kreacją, a właściwie jednym szczegółem, który się na niej znajdował.

Blanka pojawiła się na ceremonii otwarcia Eurowizji w zaskakującej stylizacji

Piosenkarka wkroczyła na turkusowy dywan w połyskującym topie i soczystozielonej sukience, za którą ciągnął się tren, a widniał na nim ogromny różowy napis "BEJBA", który wpisuje się w królujące obecnie trendy na TikToku. Samo słowo z piosenki "Solo" stało się viralem.

Blanka pokazała się w sukience z napisem "BEJBA"

W wywiadzie, który Blanka udzieliła na ściance, artystka wydawała się być bardzo zrelaksowana i pewna siebie. Gdy prowadzący zwrócił uwagę na oryginalny napis, znajdujący się na sukience, Blanka poprawiła go słowami: To nie nawet BEJBE. To BEJBA.

REKLAMA

Eurowizja 2023 odbędzie się 9, 11 i 13 maja w Liverpoolu. Na scenie M&S Bank Arena wystąpią reprezentanci i reprezentantki z 37 krajów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA