REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Wideo

Bracia Sekielscy otwierają dyskusję o... UFO i kosmitach. Na YouTubie pojawił się ich nowy kanał

Bracia Sekielscy ruszyli z kolejnym projektem. Treści na nowo utworzonym kanale będą jednak nieco bardziej odmienne od wstrząsających produkcji dokumentalnych, z których słyną filmowcy - autorzy postanowili bowiem stworzyć przestrzeń, gdzie będzie można dyskutować o… fenomenie UFO.

10.11.2023
11:31
Bracia Sekielscy otwierają dyskusję o UFO. Na YouTubie pojawił się ich nowy kanał
REKLAMA

Produkcje Tomasza i Marka Sekielskich wstrząsnęły całą Polską. Do tej pory na kanale Sekielski Brothers Studio ukazały się trzy filmy dokumentalne: "Tylko nie mów nikomu" z 2019 roku i "Zabawa w chowanego" z 2020 roku o księżach-pedofilach oraz "Korzenie zła". Ten ostatni miał swoją premierę w połowie października 2023 roku i skupił się na kulisach SKOK-u, czyli afery Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych. Wygląda na to, że Sekielscy postanowili tym razem nieco odbić od tematów z polskiego podwórka i wzięli na tapet zagadnienie, jakim jest UFO.

REKLAMA

Kanał o UFO to nowy projekt braci Sekielskich

Co ciekawe, to nie pierwsze takie przedsięwzięcie braki Sekielskich. Na kanale Sekielski Brothers Studio publikowane są wywiady Karoliny Opolskiej, które na Spotify pojawiają się w formie podcastu "Teoria Spisku". W historiach i wywiadach na temat teorii spiskowych nie zabrakło także opowieści o UFO - do tej pory pojawiły się takie odcinki jak "Objawienie fatimskie czy bliskie spotkanie z UFO?", "Dowody na to, że UFO regularnie odwiedza Ziemię" czy "Pentagon nie ma wątpliwości: UFO istnieje i odwiedza Ziemię". Sekielscy postanowili skupić się wyłącznie na tym temacie i wystartowali z nowym kanałem na YouTubie poświęconemu UFO.

Kanał o UFO braci Sekielskich

Jak mówią sami twórcy, Kanał o UFO ma być miejscem, gdzie eksperci rozmawiają o fenomenie UFO w odniesieniu do obserwacji, oficjalnych raportów, uprowadzeń, paleoastronautyki i ufologicznego folkloru. "Czasem z entuzjazmem, czasem sceptycznie, ale zawsze na poważnie i bez stereotypów" - podkreślają:

Stworzyliśmy Kanał o UFO żeby opowiedzieć szerzej o co w tym wszystkim chodzi i czemu raz po raz UFO i kosmici przewijają się w najpoważniejszych mediach. Będziemy omawiać różne aspekty fenomenu, zarówno te oficjalne jak i opowieści czy elementy ufologicznego folkloru, na poważnie i bez stereotypów. Chcemy przenieść dyskusję o UFO od sensacji do analizy, zachowując dystans od bezkrytycznego entuzjazmu, ale również od bagatelizowania i ośmieszania

- czytamy w opisie pierwszego filmu.

Do tej pory na kanale pojawił się zwiastun oraz wywiad Bartosza Migasa z Mateuszem Kijewskim o tytule "Ujawniamy prawdy o UFO - oficjalne raporty i zeznania w USA".

REKLAMA

O produkcjach braci Sekielskich piszemy także w innych artykułach na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA