REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Christina Applegate kończy z aktorstwem. Gala SAG Awards była ostatnią, na której się pojawiła

Christina Applegate nie będzie już występować w filmach i serialach. Aktorka "Już nie żyjesz" kilka tygodni temu zapowiadała, że lutowa gala SAG Awards może być ostatnim wielkim wydarzeniem filmowym, na którym się pojawi. Jej rezygnacja z grania w filmach i serialach wiąże się z chorobą, na którą cierpi - stwardnieniem rozsianym. Gwiazda na SAG Awards pojawiła się w towarzystwie 12-letniej córki, natomiast na lasce, którą się podpierała, nie zabrakło wymownego podpisu.

27.02.2023
13:14
Christina Applegate
REKLAMA

Christina Applegate rok temu dowiedziała się, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gdy zdiagnozowano u niej chorobę, była w trakcie kręcenia serialu Netfliksa "Już nie żyjesz". Postępująca choroba sprawiała, że aktorce ciężko było się poruszać, co utrudniało też kręcenie zdjęć do serialu. Gdy Christina trafiła do szpitala, trzeba było przerwać pracę. Leki, które musiała przyjmować spowodowały, że gwiazda przybrała znacznie na wadze. Na szczęście udało się dokończyć serial, co jest zasługą nie tylko samej zdeterminowanej Christiny, ale również i lekarzy.

REKLAMA

Christina Applegate kończy z graniem w filmach i serialach. Gala SAG Awards jest jej ostatnią.

Niedawno Applegate zapowiadała, że obecność na lutowym rozdaniu SAG Awards, gdzie była nominowana za kreację w serialu "Już nie żyjesz", może być ostatnią wielką galą. W rozmowie z dziennikarzami potwierdziła tę informację, zdradzając, że przez m.in. problemy z poruszaniem się, nie jest w stanie pracować. I choć stwardnienie rozsiane postępuje, Applegate zapowiadała, że nie chce całkiem z niknąć z branży, gdyż niewykluczone, że zajmie się podkładaniem głosu do filmów.

REKLAMA

Na Gali SAG Awards zaprezentowała wymowny napis na lasce

Na gali SAG Awards Applegate pojawiła się w towarzystwie 12-letniej córki, Sadie Grace LeNoble. Aktorka na filmowej imprezie poruszała się o lasce, na której widniał wymowny biały napis: ""F*ck SM!" Applegate jakiś czas temu mówiła również, że nigdy nie zaakceptuje swojej choroby, lecz chce godnie żyć i wykorzystywać w 100 procentach każdy dzień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA