REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Co nowego w polskich sklepach?

04.04.2009
10:43
REKLAMA

Najbliższy tydzień będzie świetny dla graczy, którzy lubią wysilić
zarówno szare komórki, jak i wykazać się zręcznością palców.
Poniżej prezentujemy tytuły, które na półki sklepowe trafią między
6 a 12 kwietnia.

REKLAMA

9.04 wreszcie odbędzie się polska premiera NBA 2k9. Opóźnienie względem zachodnich sklepów jest ogromne, jednak naprawdę warto było czekać! Jest to jedna z najlepszych gier, w której prowadzimy koszykarzy do zwycięstwa światowych lig. Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, zapraszamy do lektury recenzji. W tym dniu do sklepów trafi również pecetowa wersja Tom Clancy's: H.A.W.X. Jeśli zawsze chciałeś zasiąść za pulpitem uberszybkiego, nowoczesnego myśliwca, w czwartek pędź do sklepu ze "stówką" w portfelu.

W piątek 10 kwietnia przez Sieć będzie można nabyć Braid na blaszaki. Tytuł ten zasłużenie święci triumfy na Xbox Live Arcade. Braid jest jednym z popularnych ostatnimi czasy tytułów niezależnych, ma być sporą konkurencją dla znakomitego World of Goo. O grze autorstwa Jonathana Blowa mówi się, że jest świeżym spojrzeniem na gatunek gier platformowych. Bez wątpienia jedna z ciekawszych premier kwietnia.

Piątek będzie także dobrym dniem dla fanów 'gangsterki'. Wtedy to światło dzienne ujrzy Ojciec Chrzestny 2. Pierwsza część była słabsza od genialnej Mafii czy serii GTA, mimo to zdobyła sobie rzeszę fanów. "Dwójka" ma być lepsza niż poprzedniczka, jednak czy twórcom udało się pozbyć monotonii towarzyszącej pierwowzorowi? Gra ukaże się równocześnie na PC, Xboxa 360 oraz PlayStation 3.

REKLAMA

Nie powinniśmy zapominać o wielkich nieobecnych, czyli Nowym Riddicku, rozszerzeniu do Neverwinter Nights 2 oraz dodatku do świetnej Kompanii Braci. Tytuły te trafią na półki zagranicznych sklepów w omawianym tygodniu, jednak Polacy będą musieli wykazać się cierpliwością. Do naszego kraju Assault on Dark Athena trafi w maju, a pozostałe dwa tytuły pod koniec kwietnia.

Kolejne zestawienie już 11 kwietnia!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA