"Cowboy Bebop" skasowany i bardzo dobrze. Ale Netflix niech nie czuje dumy, bo sam popsuł coś genialnego
Można się było tego spodziewać. Netflix oficjalnie skasował serial "Cowboy Bebop" po zaledwie jednym sezonie. Negatywny odbiór ze strony fanów oryginalnego anime był gwoździem do trumny dla tego projektu. Serwis sam jest sobie winny, bo próbował przerobić "Kowboja Bebopa" na swoją modłę. Wyszło tragicznie i teraz Netflix może żałować.

REKLAMA