REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. TV

Krzysztof Ibisz zaprasza do „Cyberpunka 2077”. Polsat Games szykuje 4-godzinne show z okazji premiery gry

W środę 9 grudnia, na dzień przed premierą długo oczekiwanej gry „Cyberpunk 2077”, Polsat Games wyemituje czterogodzinne show. Przewodnikiem po mrocznym świecie Night City będzie nie kto inny, jak ulubieniec widzów — Krzysztof Ibisz.

01.12.2020
12:30
cyberpunk 2077 polsat games krzysztof ibisz
REKLAMA
REKLAMA

Choć datę premiery gry przekładano już kilkukrotnie, a fani zaczęli całkiem na poważnie zastanawiać się, czy tytułowe 2077 to nie jest przypadkiem właściwy termin, w jakim „Cyberpunk” wreszcie zadebiutuje, to nareszcie możemy odetchnąć z ulgą — studio CD Projekt Red odpowiadające za grę potwierdziło, że „Cyberpunk 2077” oficjalnie zadebiutuje w czwartek 10 grudnia.

Z tej okazji Polsat Games zaplanował niezwykłe, trwające aż cztery godziny show, które wprowadzi widzów w świat najgoręcej oczekiwanej gry roku (a może i całej dekady). Emisję programu zaplanowano na środę 9 grudnia o godz. 20:00.

Krzysztof Ibisz pokaże nam zakamarki Night City

Jak poinformowała stacja, gospodarzami środowego show będą Krzysztof Ibisz i Agnieszka Borysiuk. Oboje mają doświadczenie w tematyce gamingowej — Ibisz ma na koncie relacjonowanie zawodów e-sportowych, a Borysiuk prowadzi autorską audycję w newonce.radio pt. „LAN Party", w której również porusza zagadnienia związane z grami.

Telewizyjna premiera „Cyberpunk 2077” na Polsat Games: wśród gości m.in. Mike Pondsmith

Okolicznościową imprezę towarzyszącą premierze będzie można obejrzeć na antenie Polsat Games w środę od godz. 20:00. Wśród zaproszonych na wydarzenie gości znajdą się m.in. komentator e-sportowy i streamer Piotr „Izak" Skowyrski oraz redaktor naczelny Polsat Games Radosław Nałęcz.

Transmisja będzie podzielona na cztery segmenty, podczas których gospodarze i zaproszeni goście wprowadzą widzów w poszczególne zagadnienia i tajniki zaadaptowanego przez CD Projekt Red uniwersum. W studiu będą gościć m.in. Mike Pondsmith, twórca fabularnego oryginału, Marcin Blacha, kierujący zespołem scenarzystów, Sebastian Kalemba, szefujący działowi animacji oraz Paweł Sasko, prowadzący dział questów w CD PROJEKT RED.

Cieszymy się, że możemy być częścią tak ważnego dla graczy na całym świecie wydarzenia

— mówi Radosław Nałęcz.

Sami jesteśmy graczami i równie niecierpliwie, co pozostali oczekujemy premiery „Cyberpunka 2077”, dlatego wcześniejsze wejście do Night City i pokazanie go widzom będzie dla nas niezapomnianym przeżyciem

— dodaje redaktor naczelny Polsat Games.

*Zdjęcie główne: Facebook.com/CyberpunkGamePL

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA