REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Człowiek z Blizną w planach CD Projekt

26.07.2006
9:23
REKLAMA

Z przyjemnością informujemy, że w planie wydawniczym CD Projekt
pojawiła się gra akcji pt. Scarface: Człowiek z Blizną.

REKLAMA

Scarface to doskonała gra akcji, która nawiązuje do jednego z najgłośniejszych dramatów sensacyjnych ze słynną kreacją Ala Pacino, który wcielił się w bezkompromisowego gangstera Tony'ego Montanę. Choć w filmie główny bohater kończy w tragiczny sposób, gra pokazuje, że Tony żyje nadal i pragnie zemścić się na swoich wrogach oraz odbudować utraconą potęgę w przestępczym świecie.

Scarface umożliwi odwiedzenie miejsc znanych z filmu tj. Miami, Floryda Keys, czy Bahamy. W każdej z tych lokacji trzeba uważać na stróżów prawa i walczące o wpływy kartele narkotykowe. Podróże ułatwi wiele dostępnych pojazdów - samochody, motory, łodzie, czy samoloty. Twórcy gry odwzorowali głównego bohatera z wielką dbałością o szczegóły. Swojego głosu i podobizny użyczył sam Al Pacino, a specjalny kodeks moralny Tonego powoduje, że wrogowie łatwo wprowadzają bohatera w szał, który załagodzić mogą tylko piękne kobiety.

REKLAMA

Gra Scarface: Człowiek z Blizną zostanie wydana w IV kwartale tego roku, w polskiej kinowej wersji językowej i cenie 99,90 PLN. Więcej o grze znajdziecie na tej stronie. Gra objęta będzie dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w każdym pudełku będzie można znaleźć Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier

Informacja prasowa CDPROJEKT

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA