REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dawid Podsiadło ogłasza dodatkowe daty koncertów. Sprzedaż biletów rusza za chwilę

Ze względu na gigantyczne zainteresowanie, Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty stadionowych koncertów. Dodatkowe występy odbędą się w dwóch z trzech miast, w których pojawi się artysta, a bilety na wydarzenia będą dostępne tylko dzisiaj.

01.09.2023
11:52
Dawid Podsiadło ogłasza dodatkowe daty koncertów. Sprzedaż biletów rusza dzisiaj
REKLAMA

To było do przewidzenia i przewidział to nawet Dawid Podsiadło, choć może nie sądził, że odbędzie się to aż na tak gigantyczną skalę. Zarówno w dniu przedsprzedaży, jak i sprzedaży biletów na koncerty Dawida w Gdańsku, Poznaniu i Chorzowie, ludzie zmietli wszystko w godzinę, o czym artysta poinformował w mediach społecznościowych:

REKLAMA

Część z was pomyśli że to kokieteria: "No przecież mogliście się tego spodziewać". To prawda, spodziewaliśmy się, ale tylko trochę, bo to jednak aż 3 stadiony i do tego każdy ze sceną na środku. Jednak i tym razem daliście radę: zaskoczyć nas (i kilka serwerów), wykupić wszystkie bilety w godzinę, sprowokować nas do przemyśleń

- napisał Dawid Podsiadło.

Okazuje się, że awarie stron internetowych, które nastąpiły podczas wyjątkowo zaciętej walki o bilety na koncerty Podsiadły, nie zniechęciły ani fanów, ani organizatorów, ani samego zainteresowanego - muzyk, chcąc sprostać oczekiwaniom swoich widzów ogłosił, że wystąpi jeszcze 2 razy.

Czytaj także:

Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty koncertów. Odbędą się 2 dodatkowe wydarzenia

Artysta poinformował w mediach społecznościowych, że w przyszłym roku wystąpi jeszcze 2 razy - na stadionach w Gdańsku i Chorzowie. Oznacza to, że finalnie odbędzie się aż 5 koncertów Dawida Podsiadły:

  • 1 i 2 czerwca 2024 roku na Polsat Plus Arena w Gdańsku,
  • 15 czerwca 2024 roku na Enea Stadion w Poznaniu,
  • 22 i 23 czerwca 2024 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie.
REKLAMA

Sprzedaż biletów rusza dziś (1 września) o godzinie 13:00. Dystrybutorem biletów na koncerty Dawida Podsiadły jest serwis eBilet.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA