REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Dead Mountaineer's Hotel - site!

05.12.2006
16:21
REKLAMA

Rosjanie z Akelli przygotowują dla nas ciekawą grę przygodową i
powiem szczerze - jeżeli sama gra będzie tak dopracowana, jak jej
oficjalna strona, to jest na co czekać. Wy natomiast nie czekajcie,
tylko wpadajcie na nią!

REKLAMA

Fabuła Dead Mountaineer's Hotel oparta jest o powieść braci Strugackich i opowiada historię inspektora policji, który przybywa na wezwanie do hotelu, położonego wysoko w górach. Choć na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być w porządku, tajemnicze wezwanie i ogólna aura tajemniczości powodują, że policjant postanawia przyjrzeć się sprawom bliżej.

REKLAMA

Wkrótce okazuje się, że burza śnieżna odcina hotel od reszty świata, a ciało zabitego gościa hotelowego pojawia się w hallu. Od tej chwili wszyscy mieszkańcy i pracownicy hotelu są podejrzani.

W grze możemy oczekiwać nieliniowego przebiegu fabuły i rozgrywki w czasie rzeczywistym - fani starej przygodówki firmy Sierra - Dagger of Amon Ra - zapewne wiedzą o co chodzi. Mamy też zapach Blade Runnera - wszystkie postacie posiadają własne odczucia, sprawy do załatwienia i tajemnice. Rozwiązanie zagadki zabójstwa nie będzie więc wcale takie proste. Do tego zaawansowany silnik graficzny i doświadczenie Akelli, która jako nieliczna z rosyjskich producentów, zdobyła uznanie na zachodzie. Może być ciekawie, prawda? A tymczasem - ruszajcie na stronkę!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA