REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Domino z Deadpool 2 wygląda zjawiskowo. Zatwardziałym fanom nie podoba się kolor aktorki

Ryan Reynolds pochwalił się pierwszym zdjęciem Domino - zabójczyni, która odgrywa kluczową rolę w filmie Deadpool 2. Kreacja Zazie Beetz jest rewelacyjna, ale wielu fanom komiksów nie przypadła do gustu. Powodem jest kolor skóry kobiety.

01.08.2017
9:10
Domino z filmu Deadpool 2 wygląda zjawiskowo - pierwsze zdjęcie
REKLAMA
REKLAMA

Domino to najemnik do wynajęcia. Należy ona do rasy mutantów. Kobieta zabija z zimną krwią, przez co idealnie odnalazła się w formacji X-Force - sekretnym bojowym ramieniu X-Menów, którego członkowie nie boją się ubrudzić rąk. Mutantka doskonale włada bronią palną, a także świetnie radzi sobie w zwarciu. Do tego posiada naprawdę wyjątkową moc, którą postronni mogą nazwać… fartem. Szczęściem. Fuksem. Domino roztacza niewidoczną, zaginającą rzeczywistość aurę, która przechyla zmienne na jej korzyść, kosztem ludzi znajdujących się w jej linii wzroku. Przydatna sprawa.

Filmowa Domino zasadniczo różni się od komiksowego pierwowzoru. Twórcy filmu Deadpool 2 dokonali ciekawej zabawy kolorami.

Domino z komiksów Marvela jest kobietą o białej skórze, która posiada wielką czarną plamę po lewej stronie twarzy. W przypadku aktorki Zazie Beetz jest zupełnie odwrotnie. Artystka posiada ciemny odcień skóry, a lewa część jej twarzy została pomalowana na biało. Można powiedzieć, że bohaterka nadchodzącego filmu jest niczym negatyw komiksowego pierwowzoru. Świetny pomysł i ciekawa zabawa formą. Jednak, jak możecie przewidzieć, nie każdemu się to spodobało.

 class="wp-image-91034"
 class="wp-image-91026"
REKLAMA

Mam wrażenie, że jeśli oczekujemy idealnej kopii z kart komiksów, to mijamy się z sednem sprawy. Za Deadpool 2 odpowiada ekipa, która nie musi się przesadnie przejmować polityczną poprawnością czy kategoriami wiekowymi. Ryan Reynolds razem z ekipą „robią swoje”. Skoro według nich Zazie Beetz idealnie pasuje do filmu, niech tak będzie. Biorąc pod uwagę jakość pierwszej części Deadpoola, producenci kontynuacji mają u mnie olbrzymi kredyt zaufania.

Deadpool 2 pojawi się w kinach dopiero w 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA