REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Daniel Radcliffe zamieni różdżkę na szpony? Gwiazdor "Harry'ego Pottera" może zagrać w Marvelu

Czy w jednym z nadchodzących filmów Marvela pojawi się Daniel Radcliffe? W sieci pojawiły się doniesienia, że gwiazdor "Harry'ego Pottera" miałby zagrać u boku Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana w "Deadpoolu 3". W kogo może się wcielić?

11.09.2023
11:14
daniel radcliffe deadpool 3 marvel
REKLAMA

O nadchodzącym "Deadpoolu 3" wciąż niewiele wiadomo. Będzie to debiut najbardziej wygadanego najemnika w MCU, więc oczekiwania są wysokie, a podsycają je kolejne doniesienia na temat obsady. Internet przecież wybuchł, kiedy pojawiła się informacja, że w filmie do roli Wolverine'a powróci Hugh Jackman. A gdy świat obeszła już fotka aktora w ikonicznym, żółtym stroju mutanta, fani dosłownie zapieli z zachwytu.

Ostatnio miłośnicy Marvela dostali kolejny powód do radości, bo pojawiła się plotka (nie jest to pewne!), że w Szablozębnego ponownie wcieli się znany z "X-Men Genezy: Wolverine'a" Liev Schreiber. Teraz według kolejnych niepotwierdzonych doniesień okazuje się, że w "Deadpoola 3" może być również zaangażowana gwiazda "Harry'ego Pottera" - Daniel Radcliffe.

Na Spider's Web znajdziesz też inne teksty o "Deadpoolu 3":

REKLAMA

Deadpool 3 - kogo może zagrać Daniel Radcliffe?

Już dawno temu mówiło się, że Marvel ma na swoim radarze Daniela Radcliffe'a, którego widziałby jako następcę Hugh Jackmana w roli Wolverine'a. Co prawda plotek tych nikt nigdy nie potwierdził, ale aktor wciąż jest o nie podpytywany w kolejnych wywiadach. Być może gwiazdor "Harry'ego Pottera" będzie miał okazję wcielić się w wariant mutanta w "Deadpoolu 3".

Deadpool - MCU - Daniel Radcliffe

Oczywiście, to są tylko domysły. Insider Daniel Richtman na swoim Patreonie (jak podaje portal ComicBookMovie) napisał tylko, że Daniel Radcliffe został obsadzony w "Deadpoolu 3" w sekretnej roli. Jeśli podane przez niego informacje okażą się prawdą, może być też tak, że aktor wcielający się w "Harry'ego Pottera" będzie miał do zagrania o wiele istotniejszego bohatera.

Deadpool 3 - co wiemy o filmie?

REKLAMA

Na temat fabuły "Deadpoola 3" na ten moment jeszcze nic nie wiadomo. Oczekuje się jednak, że będziemy w filmie śledzić losy Wade'a Wilsona i Wolverine'a, którzy trafią do MCU. Produkcja ma podejmować ideę multiwersum w podobny sposób, co robił to niedawny "Flash". W takim wypadku należy spodziewać się wielu cameos.

Na ile te wszystkie przypuszczenia okażą się prawdą, przekonamy się dopiero za rok. Premierę "Deadpoola 3" zaplanowano bowiem na 6 września 2024 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA