REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Depths of Peril ujawnione

07.12.2006
18:17
REKLAMA

Wygląda na to, że są pierwsze owoce opuszczenia Ritual
Entertainment przez jego pracowników. Oto Steve Peeler, były
dyrektor techniczny Rituala i założone przez niego studio Soldak
Entertainment, ujawnili, że w produkcji pozostaje obecnie gra
łącząca elementy akcji, strategii i RPG - Depths of Peril.

REKLAMA

W grze wcielimy się w przywódcę jednego z klanów zamieszkujących miasto barbarzyńców - Jorvik. Naszym zadaniem będzie zabijanie potworów zagrażających miastu i wypełnianie zadań w stylu klasycznego RPG. Jednocześnie będziemy musieli rywalizować z innymi gangami, które chcą przejąć kontrolę nad miastem.

W trakcie naszych działań musimy być sprytni. Walka z przeciwnikami to nie tylko brutalna siła, to także dyplomacja i handel. Pomiędzy bitwami i atakami na wrogie bazy, będziemy musieli zawiązywać sojusze i gromadzić środki na prowadzenie wyniszczającej wojny. Przydadzą się też wyprawy łupieżcze, z których wrócić możemy obładowani kosztownościami.

Twórcy Depths of Peril obiecują ponadto atrakcyjny silnik graficzny, świat, w którym każdy nasz czyn powoduje określone konsekwencje oraz fabułę pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji.

REKLAMA

A kiedy to wszystko się ziści? Producenci twierdzą, że planują wydanie na pierwszy kwartał 2007 roku, ale jeśli coś pójdzie nie tak, zastrzegają sobie prawo do dodatkowego czasu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA