REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Die Antwoord kończą działalność w 2017 roku? A skąd!

Podręcznikowy przykład kaczki dziennikarskiej wprowadził nieco zamieszania oraz konsternacji w ten piękny wrześniowy weekend wszystkim fanom Die Antwoord.

11.09.2016
19:11
Die Antwoord kończą działalność w 2017 roku? A skąd!
REKLAMA
REKLAMA

Wszystko zaczęło się w piątek, 9 września, kiedy to w portalu Exclaim ukazał się wywiad z członkami Die Antwoord, w którym, według przeprowadzającego wywiad dziennikarza Daryla Keatinga, połówka duetu - Ninja, powiedział, że we wrześniu 2017 zespół przestanie istnieć:

Die Antwoord umrze tego dnia. To koniec. Czuję się z tym wspaniale. Nie boję się końca. Jestem Ninja. Nie boję się śmierci.

Wcześniej grupa zapowiadała, że zamierza wydać pięć albumów w swojej karierze, a następnie zniknąć. Tak więc ów "news" wydawał się prawdopodobny.
Tymczasem jeszcze tego samego dnia, członki grupy, Yolandi Visser napisała na Instagramie:

DIE ANTWOORD NIE KOŃCZY DZIAŁALNOŚCI.
Dziennikarz, Daryl Keating, totalnie przekręcił nasze słowa i wyjął je z kontekstu naszej wypowiedzi. To kłamstwo. A Daryl ssie.
My powiedzieliśmy, że cały następny rok będziemy pracować nad naszym piątym i ostatnim albumem, a następnie skupimy się na kręceniu filmu.
DIE ANTWOORD FOR EVA

Wygląda więc na to, że dziennikarz rzeczywiście wykonał niezbyt rzetelną robotę.

REKLAMA

My tymczasem czekamy na czwarty album zespołu "Mount Ninji and Da Nice Time Kid", który swoją premierę będzie mieć już 16 września 2016 roku. Promuje go utwór FAT FADED FUCK FACE.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA