REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Gratka dla fanów Eda Sheerana. Serial o życiu gwiazdora wbija na Disney+

Disney+ również i tym razem uraczył swoich fanów ciekawymi propozycjami na długi weekend. Jak zwykle będzie bardzo różnorodnie i nie zabraknie wciągających nowości. Fani fantasy i przygodowych produkcji ucieszą się na "Piotrusia Pana i Wendy", natomiast wielbiciele muzycznych dźwięków sięgną po serial dokumentalny o życiu Eda Sheerana, światowej gwiazdy muzyki i zdobywcy nagród Grammy.

28.04.2023
10:08
Ed Sheeeran
REKLAMA

Dołącz do Disney+ i zacznij oglądać głośne filmy i seriale

Długi weekend z Disney+ zapowiada się bardzo ciekawie. Platforma znana z prezentowania filmów fantasy, ale też produkcji przygodowych oraz rodzinnych również i tym razem zaprezentowała wachlarz wciągających produkcji. Co warto obejrzeć wraz z końcem kwietnia i na majówkę?

REKLAMA

"Piotruś Pan i Wendy" wbija na Disney+. Co obejrzeć w długi weekend?

"Piotruś Pan i Wendy"  to opowieść o Wendy Darling, dziewczynce, która nie chce pójść do szkoły z internatem, i Piotrusiu Panu, chłopcu, który nie chce dorosnąć. Wendy razem z Piotrusiem, braćmi i małą wróżką Dzwoneczkiem, leci do magicznej krainy, Nibylandii. Spotyka tam nikczemnego przywódcę piratów, Kapitana Haka i przeżywa ekscytującą przygodę, która odmieni jej życie. "Piotruś Pan i Wendy" dostępny na platformie Disney+ od 28 kwietnia.

Piotruś Pan i Wendy

Królowa Elżbieta II. Królewskie Życie

Z kolei fani royal family niewątpliwie ucieszą się na film "Królowa Elżbieta II. Królewskie Życie". Pokaże on życie i spuściznę królowej Elżbiety II, najdłużej panującej monarchini Wielkiej Brytanii. W produkcji widzowie zobaczą wiele materiałów archiwalnych z życia zmarłej we wrześniu 2022 roku królowej oraz wypowiedzi królewskich ekspertów i dziennikarzy. "Film "Królowa Elżbieta II: Królewskie Życie" dostępny jest na Disney+ od 28 kwietnia.

Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta

Fani muzyki i Eda Sherana będą zachwyceni, bo już w majówkę, dokładnie 3 maja zadebiutuje serial dokumentalny Disney+ „Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta”. Dla fanów brytyjskiego piosenkarza to okazja do obejrzenia wyjątkowego połączenia wcześniej niepublikowanych osobistych archiwów, wywiadów i występów. Produkcja ujawni bardzo osobistą stronę brytyjskiego piosenkarza, a także to, jak życiowe doświadczenia ukształtowały go jako artystę.

W serialu będzie można również zobaczyć, jak powstawały przeboje, które zdobywały szczyty list przebojów. Ed Sheeran po raz pierwszy otwiera drzwi do swojego życia prywatnego i szczerze opowiada o tematach, które inspirują go do tworzenia muzyki. Serial towarzyszy artyście od momentu, w którym otrzymuje wieści mocno wpływające na jego życie. Serial o życiu Eda Sheerana dostępny będzie od 3 maja.

Wszystkie propozycje na długi weekend. Co jeszcze zobaczyć na platformie Disney+?

REKLAMA

Wspomniane propozycje to nie jedyne, które można obejrzeć w długi weekend. Co jeszcze warto zobaczyć?

  • "Free Guy", od 26 kwietnia
  • "Piotruś Pan i Wendy", od 28 kwietnia
  • "Zegar", od 28 kwietnia
  • "Królowa Elżbieta II: Królewskie Życie", od 28 kwietnia
  • Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta”, od 3 maja
  • "Ulica Rye Lane", od 3 maja
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA