REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Chcesz Disney+ na rok za darmo? Z Polsat Box jest to możliwe

To nie są ćwiczenia! Powtarzam: to nie są ćwiczenia! Można wyrwać subskrypcję Disney+ zupełnie za darmo. Jest to możliwe dzięki nowej ofercie Polsat Box. Nie ma więc czasu do stracenia. Promocja rusza już dosłownie za chwilę.

14.03.2023
16:23
disney polsat box promocja za darmo
REKLAMA

To się nazywa promocja przez duże "P". W końcu uczciwiej niż za darmo się nie da. A tyle właśnie może was kosztować subskrypcja Disney+. Przez rok. 12 miesięcy dostępu do największych kinowych hitów, głośnych seriali i nieśmiertelnej klasyki za 0 (słownie: zero) zł. Niemożliwe? A jednak. To nowa oferta Polsat Box.

Co trzeba zrobić, żeby móc korzystać z Disney+ przez rok za darmo? Czy są jakieś haczyki? Kiedy promocja startuje? Spokojnie. Zasady promocji są proste, a jej warunki jasne. Co do ostatniego pytania, to już możecie zacząć się uśmiechać na myśl o czekającej was rozrywce z platformą Myszki Miki.

Czytaj także:

REKLAMA

Disney+ za darmo z Polsat Box - jak skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy klientów, którzy decydują się wykupić pakiet telewizyjny z Disney+ od Polsat Box. Pakiety dostępne są w trzech technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej z dekoderem. Ich ceny startują już od 30 zł/msc. Umowę trzeba natomiast podpisać na dwa lata.

Przez pierwszy rok obowiązywania umowy za dostęp do Disney+ nie ponosicie żadnych dodatkowych kosztów. To się zmienia dopiero potem. Do rachunku za Polsat Box trzeba wtedy doliczyć 28,99 zł, czyli standardową cenę subskrypcji platformy.

Disney+ - Polsat Box - promocja
REKLAMA

Disney+ za darmo z Polsat Box - kiedy rusza promocja?

Promocja Polsat Box, dzięki której będziecie mogli korzystać z Disney+ przez rok za darmo rusza już za chwilę. Rozpocznie się bowiem w środę - 15 marca.

Wraz ze startem promocji, dostęp do portfolio Disney+ będzie dla klientów Polsat Box jeszcze łatwiejszy niż dotychczas. Z dedykowanej aplikacji będzie można bowiem korzystać na dekoderach polsat box 4K i polsat box lite, które dostępne są w ofertach Polsat Box już od 49 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA