REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy serial Marvela na Disney+. Co jeszcze obejrzeć w ten weekend?

Mroźne, styczniowe dni dobrze skomponują się z serialowymi i filmowymi nowościami od Disney+. Po jakie produkcje warto tym razem sięgnąć? Podpowiadamy, co obejrzeć.

13.01.2024
15:41
Echo serial Disney+
REKLAMA

Nie ma nic lepszego od kubka gorącej herbaty i ulubionego filmu czy serialu w zimny, styczniowy dzień. Weekendowe propozycje od Disney + tym razem w większości kuszą serialami. Jeśli czekacie na nowe odcinki ulubionych produkcji, to mamy dobrą wiadomość. Co tym razem wpadło na platformę?

REKLAMA

Więcej o Disney+ czytaj na Spider's Web:

Rodzinna animacja "Blue" na Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

Od 12 stycznia można oglądać 3. sezon serialu "Blue". To australijski serial animowany, stworzony przez Ludo Studio. Swoją premierę miał w Australii na ABC Kids, 1 października 2018 r. To historia o Blue, sześcioletniej suczce rasy Blue heeler oraz jej rodzinie: tacie Bandicie, mamie Chilli oraz młodszej siostrze Bingo. Serial został dość pozytywnie odebrany zarówno przez krytyków, jak i młodych widzów. Amerykański dziennik The New York Times podkreślił, że animacja jest urocza, mądra, ale też bardzo prawdziwa.

Blue

10 stycznia na platformę wpadł z kolei 1. sezon serialu "Echo". To historia Mayi Lopez, która mierzy się z własną przeszłością, przypominając sobie zarówno swoje pochodzenie, ale też poznając znaczenie wspólnoty oraz rodziny. Maya zwraca na siebie uwagę Wilsona Fiska, mężczyzny stojącego na czele przestępczego imperium.

Echo

Na platformie Disney+ dostępny jest również już 5. odcinek hitowego serialu "Percy Jackson i Bogowie olimpijscy". To historia chłopca, który dowiaduje się, że jest półbogiem oraz synem Posejdona. w 5. odcinku grupowa misja nabiera rozmachu, a Percy, Annabeth oraz Grover otrzymują zadanie od budzącego lęk przeciwnika.

Percy Jackson i Bogowie olimpijscy
REKLAMA

Oto wszystkie propozycje Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

  • Synduality Noir
  • Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy
  • BTS Monuments: Beyond The Star
  • Echo
  • Ishura
  • Undead Unluck
  • Smoki z Wonderhatch
  • Blue
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA