REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy
 3. Seriale

Serialowy hit z Nicole Kidman i Hugh Jackmanem wpadł na Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

Disney+ wrzucił na platformę zimowe nowości serialowe oraz filmowe. "Faraway Downs" i "Winni" to seriale, które wystartowały z pierwszym sezonem. Warto też przyjrzeć się produkcji "Pasterz". Co jeszcze obejrzeć?

02.12.2023
10:01
Faraway Downs serial Disney+
REKLAMA

Pierwszy zimowy weekend na Disney+ przyciągnął nowymi filmami oraz serialami. Nowością na platformie jest film "Pasterz", który dostępny jest na Disney+ od 1 grudnia.

REKLAMA

"Pasterz" zimową nowością w Disney+. Jakie jeszcze produkcje obejrzeć?

W Wigilię Bożego Narodzenia młody pilot Królewskich Sił Powietrznych lecący do domu przez Morze Północne znajduje się w niebezpieczeństwie, gdy jego radio i elektryczność zostają odcięte. Mężczyzna utknął na mieliźnie, w dodatku kończy mu się paliwo. Gdy wydaje się, że jego sytuacja jest beznadziejna, tajemniczy i miłosierny Samarytanin, prowadzi go w bezpieczne miejsce. W rolach głównych m.in. Ben Radcliffe, Steven Mackintosh i John Travolta.

"Pasterz"

Kolejną nowością Disneya jest "Doktor Who: Gwiezdna bestia". Jest to odcinek specjalny serialu z Davidem Tennantem, który zagrał rolę główną. Statek kosmiczny rozbija się w Londynie, a doktor będzie musiał stoczyć walkę na śmierć i życie. Nie uniknie też spotkania z dawną przyjaciółką, Donną, którą spotka na swojej drodze.

"Doktor Who: Gwiezna bestia"

Również nowością, tym razem serialową jest "Farawawy Downs". Na Disney+ można oglądać właśnie pierwszy sezon serialu. Lady Sarah Ashley, angielska arystokratka, przyjeżdża do Australii, by skonfrontować się ze swoim mężem i sprzedać ogromne ranczo Faraway Downs. Po tragicznej śmierci męża staje przed wyborem, czy sprzedać ziemię australijskiemu baronowi hodowli bydła Kingowi Carneyowi, czy podjąć walkę o swoją posiadłość. Wspomagana przez nieokrzesanego poganiacza bydła, Drovera, i opiekującego się nią chłopca Nullaha, lady Ashley staje do walki z przebiegłymi przeciwnikami i przeciwnościami losu.

Serial skupia się m.in. na romansie między Lady Ashley a Droverem, ale też na dramatycznych wydarzeniach, związanych z polityką rasową oraz II wojną światową, które wpływają na życie głównych bohaterów. W rolach głównych występują m.in. Nicole Kidman, Hugh Jackman oraz David Wenham.

"Faraway Downs"
REKLAMA

Oto wszystkie propozycje Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

 • "The Kardashians"
 • "Doktor Who: Gwiezdna Bestia"
 • "Pasterz"
 • "Faraway Downs"
 • "Tokyo Revengers"
 • "Morderstwo na końcu świata"
 • "American Horror Stories"
 • "Winni"
 • "Rdzenni i wściekli"
 • "Witamy we Wrexham"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA