REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Dreamfall - zapowiedź gry

06.07.2006
20:35
REKLAMA

Cenega udostępniła film z polskiej wersji językowej gry Dreamfall: The Longest Journey.

REKLAMA

Gra pojawi się w sprzedaży już wkrótce, w cenie 99,90 złotych, a w skład pakietu wejdą:

- unikatowe opakowanie z podwójnym frontem zamykanym na rzep, na którym jego wybrane elementy uwydatnione zostały przez ich efektowne polakierowanie oraz wytłoczenie;
- płyta DVD z potrójną wersją gry: polską z napisami, polską z napisami i dialogami oraz angielską!;
- dodatkowy dysk ze ścieżką dźwiękową, zawierającą aż 22 utwory.

REKLAMA

Projekt tego typu opakowania pozwoli dokładnie dostrzec zawartość pakietu jeszcze przed zakupem, a jednocześnie nie zabiera niepotrzebnego miejsca wśród domowych zbiorów. Jego wymiary i kształt sprawiają, że będzie estetycznym i efektownym dopełnieniem kolekcji gier każdego gracza. Efektowne wydanie polskiej edycji z pewnością wynagrodzi czas oczekiwania na premierę gry.

Cenega Poland przypomina jednocześnie, że w grze wystąpią dwie, znakomite polskie aktorki - Agnieszka Grochowska i Edyta Olszówka. Głównej postaci - niezwykle atrakcyjnej Zoe Castillo - głosu użyczy Agnieszka Grochowska. Natomiast Edyta Olszówka wcieli się w postać nieco dojrzalszej April Ryan, która była główną bohaterką pierwszej części gry. W roli Kruka wystąpi Jarosław Boberek. W sumie Dreamfall: The Longest Journey to ponad 360 stron tekstów i dialogów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA