REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

DUKE NUKEM FOREVER: Teaser Trailer

Niemożliwe? A jednak! Pojawił się pierwszy Teaser Trailer tej gry-legendy. Nadal nie wierzycie? Zobaczcie to na własne oczy!

22.12.2007
15:58
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

"I'm looking for some alien toilet to park my BRCIKS. Who's first?". Tymi słowami raczy nas Duke w teaserze. Z innych ciekawych faktów warto nadmienić, że podnosi ciężary, pręży się, podnosi jeszcze więcej ciężarów i pali cygaro. I to by było na tyle, jeżeli chodzi o 10 lat czekania. Ach, są jeszcze jakieś urywki z przeciwnikami, mniej więcej po kilkanaście setnych sekundy każda. Zero "gameplaya". No… na siłę mogę dodać, że tytułowy napis wybucha. Łoł.

Nie żebym podchodził do tego sceptycznie, ale Duke te 10 lat chyba tylko zaszkodziło. Być może, nafaszerowany screenami z Crisisa, filmikami z Alan Wake i informacjami na temat Unreal Engine III, żądam nieco za dużo, ale… wystarczy spojrzeć na twarz "największego z twardzieli". To, że jest podobny do Bruce Willisa to jedno, ale mała liczba szczegółów, słaba mimika i te kiepskie okulary to drugie. Przynajmniej jego muskuły należycie się prężą. No i ponownie słyszymy ten motyw muzyczny… łezka się w oku kręci.

REKLAMA

A wiec jednak to prawda… Gra-legenda, bajka, którą mamy raczyły dzieci przed zaśnięciem, mit przekazywany z pokolenia na pokolenie… to, że Duke się pojawi jest już raczej pewne. Mam tylko nadzieję, że ja też zdążę sobie w to pograć, nie tylko mój syn.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA