REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Dwie rewelacyjne gry za małą kasę już w sprzedaży

CD Projekt z przyjemnością informuje, że do sprzeda trafiły dwie doskonałe gry: nowa trójwymiarowa wersja klasycznego hitu z 1996 - The Settlers II: 10-lecie oraz totalnie odjechane wyścigi samochodowe FlatOut 2.

27.10.2006
11:00
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

The Settlers II: 10-lecie, to tzw. remake słynnej, drugiej części osadników, przez fanów uznawanej za najlepszą grę z całej serii. Tytuł ten, przy zachowaniu wszystkich najlepszych cech poprzednika, w tym mechanizmów rozgrywki, zachwyca wspaniałą, nowoczesną oprawą graficzną. Naszym celem w grze jest oczywiście zbudowanie kompleksowej i sprawnie funkcjonującej osady oraz zapewnienie jej ochrony przed najazdami wrogów.

REKLAMA

Gra FlatOut 2 od Bugbear Entertainment. To niesamowite tempo rozgrywki, efektowne kolizje oraz niczym nieskrępowana możliwość destrukcji wszystkiego wokół. Do dyspozycji graczy oddano mnóstwo wypasionych samochodów i zakręconych torów wyścigowych, udoskonalony tryb rozwoju kariery i aż 12 szalonych mini-gierek. To wszystko w połączeniu z możliwością zniszczenia około 5000 niezależnych obiektów oraz 40 różnych uszkodzeń w każdym z dostępnych aut gwarantuje niesamowitą rozgrywkę i gwałtowny skok adrenaliny.

REKLAMA

Obie gry zostały wydane w polskich wersjach językowych oraz a w absolutnie odjazdowej cenie 49,99 zł! Gry objęte są dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w pudełkach znajdują się Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier.

Informacja prasowa CD-Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA