REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

EA celebruje E3. Na Origin zawitała 50-procentowa zniżka

Mass Effect, Battlefield, Crysis, Dead Space czy Medal of Honor – czas nadrobić zaległości, uzbrajając się na nadchodzący sezon ogórkowy. Można to zrobić na platformie dystrybucji od EA, z połową sugerowanej wartości pozostającej w nieprzepastnych odmętach naszych portfeli.

17.06.2013
9:35
EA celebruje E3. Na Origin zawitała 50-procentowa zniżka
REKLAMA
REKLAMA

EA nazywa targi w Los Angeles „świętem wszystkich graczy”. Jest w tym dużo prawdy. od niepamiętnych czasów czekałem na sensacyjne doniesienia z E3, zwiastuny i fragmenty rozgrywki z tytułów, które za jakiś czas zdominują rynek gier. Skoro mamy święto, czas na świąteczne wyprzedaże. Pod młotek poszła większość flagowych serii od Elektroników.

Za połową pierwotnej, nieco zbójeckiej stawki na Origin, kupicie między innymi trylogię Mass Effect (64 złote i 60 groszy). Fani sieciowych strzelanin mogą sprawić sobie trzeciego Battlefielda, za mniej niż skromne 28 PLN. Cenowemu ścięciu uległ również pakiet Premium, zawierający wszystkie możliwe DLC do gry. Rozczarowujące Dead Space 3 wciąż nie jest warte swojej ceny (prawie 75 PLN), w przeciwieństwie do fenomenalnej części pierwszej, za mniej niż 20 złotych.

ea e3
REKLAMA

Fani gier wyścigowych mogą zaryzykować z najnowszym Most Wanted (27 złotych i 50 groszy), chociaż zdecydowanie bardziej polecamy zaskakująco dobre Need for Speed: Shift, tańsze o 3 złote. Porządna FIFA 13 kosztuje teraz mniej niż 45 PLN, natomiast trzeci Crysis to wydatek rzędu 74 złotych i 50 groszy.

Pełną listę objętych promocją tytułów znajdziecie W TYM MIEJSCU. Oferta EA jest ograniczona czasowo, cenowe cięcia potrwają do 19 czerwca. Z tego miejsca warto przypomnieć, że Elektronicy rozdają za darmo DLC do Battlefield 3 – Walka w zwarciu. Informacje o tym, jak je zdobyć, znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA