REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Everglide Titan MonsterMat Fnatic Edition - bo sam gracz to nie wszystko!

02.10.2006
18:12
REKLAMA

Z przyjemnością zawiadamiamy, że do grona naszych przyjaciół i
partnerów dołączyła firma Everglide. Oto, co możecie znaleźć nowego
w ich ofercie!

REKLAMA

W końcu do polskich sklepów trafia nowa podkładka marki Everglide. Unikalny design zaprojektowany przez zawodową drużynę graczy Team Fnatic, oraz najwyższa jakość i wykorzystanie firmowej technologii Fibertek to cechy które mają sprawić że Everglide Titan MonsterMat Fnatic Edition będzie idealnym produktem dla graczy szukających niezawodności i stylu, a nie kolejnego szarego pada.

Everglide Titan MonsterMat Fnatic Edition to materiałowa podkładka o wymiarach 444x355x4.3 mm, pokryta unikatową powierzchnią wykonaną w technologii Fibertek w celu zapewnienia precyzyjnych ruchów, oraz minimalnego oporu myszki. Zaprojektowana w bardzo stylowym pomarańczowo białym kolorze.

Poza najlepszymi graczami na świecie jak drużyna Fnatic, technologia podkładek Titan została także doceniona już przez graczy z Polski, a podkładki Everglide zostały wybrane przez zawodowców jak np. graczy CS i Q4 z drużyny FX.Simplus, zespół Voodoo Gaming, czy też Reprezentacje Polski SC.

REKLAMA

Jak przyznają najlepsi gracze - Sander 'Vo0' Kaasjager: 'Podkładka Everglide Titan MonsterMat Fnatic Edition ze względu na swój wielki rozmiar, oraz gładką powierzchnie, gwarantuje mi że jako gracz zawsze będę osiągał najlepsze wyniki.'

Sugerowana cena detaliczna tego produktu w Polsce wynosi 89,99 zł.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA