REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Field Ops w planie wydawniczym Nicolas Games!

Z wielką radością informujemy, iż Nicolas Games nawiązał współpracę z firmą Freeze Interactive celem wydania Field Ops - tytułu mającego wprowadzić powiew świeżości na rynku gier.

08.12.2006
12:47
Rozrywka Blog
REKLAMA

Field Ops to unikalne połączenie gier gatunku RTS i FPP, jedyna w swoim rodzaju mieszanka strategii i szybkiej akcji militarnej, tworzącej nowy gatunek, tzw. Real-time Strategy Shooter. Wkrocz do fascynującego świata antyterroryzmu i kieruj każdym aspektem rozgrywki, począwszy od planowania strategicznego do likwidowanie wroga z karabinu snajperskiego.

REKLAMA

W następstwie puczu mającego obalić Fidela Castro, Kuba jest rozdarta i bliska wybuchu wojny domowej pomiędzy armią przywódcy, a partyzantami kubańskiego oddziału Sining Path. W czasie, gdy rebelianci Sining Path odnoszą sukces w obaleniu rządu i osiągają swoje cele, żądają od Stanów Zjednoczonych zniesienia embargo i zaakceptowania nowej, słusznej władzy Kubańczyków. W przeciwnym razie grożą wystrzeleniem dwóch rakiet dalekiego zasięgu, będących pozostałością po zimnej wojnie, na południowe miasta Stanów Zjednoczonych. W obliczu tak nagłego kryzysu, którego wynikiem może być mobilizacja całej armii, Pentagon podejmuje decyzję, by sfinansować pojmanie lidera lokalnej komórki Shining Path przez elitę SOG.

REKLAMA

Jednak gdy tylko żołnierze SOG pojawiają się na miejscu, szybko okazuje się, że granice konfliktu sięgają znacznie dalej...

Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej w przystępnej cenie 99,99 PLN i ujrzy światło dzienne w marcu przyszłego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA