REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Florence Pugh nie do poznania. Na Met Gali zaprezentowała fryzurę "na zapałkę"

To, że Florence Pugh uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem, nie jest żadną tajemnicą. 27-latka lubi bawić się modą, przemycając w niej feministyczny manifest. Tym razem na święcie mody, jakim jest Met Gala 2023, aktorka zaprezentowała się w króciutkich włosach, niemal na zapałkę.

02.05.2023
18:03
Florence Pugh
REKLAMA

Florence Pugh pojawiła się na słynnej Met Gala 2023, święcie mody, na którym co roku prezentowany jest inny motyw związany z modą. Tegoroczna gala poświęcona została dyrektorowi kreatywnemu Chanel, Karlowi Lagerfeldowi, który zmarł w 2019 roku.

REKLAMA

Florence Pugh niemal nie do poznania. Aktorka zaprezentowała króciutką fryzurę "na zapałkę".

Uwagę fotoreporterów przykuwała Florence Pugh. Aktorka postawiła na oryginalną, białą suknię od Valentino. Dobrała do niej nakrycie głowy złożone z czarnych piór. Pióropusz świetnie pasował do nowej fryzury Florence, króciutkich włosów "buzz cut", która zadebiutowała na czerwonym dywanie Met Gali.

Choć trzeba przyznać, że w nowej fryzurze Florence wygląda bardzo twarzowo, powstała jedynie na potrzeby nowego filmu. Kręcę teraz film „We Live in Time". Trzymałam tę fryzurę w tajemnicy przez trzy tygodnie i bardzo się cieszę, że w końcu ją pokazałam. Sprawia, że cały look jest perfekcyjny - powiedziała 27-letnia aktorka w rozmowie z serwisem Variety.

REKLAMA

Nowa fryzura pasuje do osobowości Florence Pugh

Mimo że metamorfoza powstała tylko na potrzeby filmu, nowa fryzura bardzo pasuje do Florence oraz jej osobowości. Pugh zawsze podkreśla swój indywidualizm, dorzucając do kreacji na wielkie wyjścia element podkreślający jej poglądy.

W ten sposób gwiazda sprzeciwia się też krytykom, którzy często wytykają jej m.in. niedoskonałości ciała. Gdy hejterzy mieli "ale" do rozmiaru jej biustu, 27-latka na kolejne wyjścia celowo zakładała kreacje eksponujące piersi, dając do zrozumienia, że może nosić to, co się jej podoba.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA