REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Galactic Command ogłoszone

Doktor Derek Smart żyje! Nie zrażając się procesami sądowymi i kiepską jakością swoich poprzednich gier, nieoceniony naukowiec ogłasza, że jego firma - 3000AD pracuje nad kolejną grą - Galactic Command. Przy okazji ujawnia, że wkrótce pojawi się kolekcjonerska edycja Universal Combat, zawierająca wszystkie osiem tytułów z serii UC/Battlecruiser.

04.12.2006
16:23
Rozrywka Blog
REKLAMA

Ale do rzeczy - co z Galactic Command? Gra pojawi się w sprzedaży w marcu przyszłego roku i ma być dynamicznym symulatorem walk kosmicznych, w których najważniejszym elementem będą bitwy na ogromną skalę - zarówno na powierzchniach planet, jak i w przestrzeni kosmicznej. Do tego nowoczesny silnik graficzny, intuicyjny system pomocy i - o dziwo - przystępność dla użytkownika! Każdy, kto miał okazję grać w któregokolwiek Battlecruisera wie, że to ostatnie w grach Dereka Smarta występuje w bardzo małych ilościach.

REKLAMA

Galactic Command wydane zostanie w systemie dystrybucji odcinkowej, a w sumie cztery części gry opowiadać będą o walce Ziemiańskiego Rządu ze zbuntowanymi renegatami, zagrażającymi stabilności i bezpieczeństwu świata.

REKLAMA

Dwa lotniskowce - Excalibur i Merlin zostają wysłane w swój dziewiczy rejs aby zająć się buntownikami. Nasz bohater, jako przywódca drużyny pilotów służącej na Excaliburze będzie musiał ochraniać swą flotę przed atakami. Znajdzie się też miejsce dla działań daleko poza liniami wroga. Więcej informacji - wkrótce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA