REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Game Party 2007

08.12.2006
17:52
REKLAMA

Zapraszamy do uczesnictwa w Game Party 2007 , imprezie
zorganizowanej przez GMS Gaming i WSTI w Katowicach. Impreza
odbędzie się w dniach 8 - 9 luty 2007 w WSTI Tower Arena
mieszczącej się w Katowicach .

REKLAMA

GP 2007 to największa do tej pory impreza w Polsce, na której gracze Counter Strike Source będą mogli nie tylko rywalizować ze sobą o cenne nagrody, ale także uczestniczyć w targach i prezentacjach światowych i polskich producentów i dystrybutorów sprzętu komputerowego i akcesorii dla graczy.

Game Party 2007 to miejsce, w którym spotkają sie najlepsze klany w całej Polsce, a wartość samych nagród z całą pewnością będzie przekraczać kilka tysięcy zł, zatem warto przyjechać i powalczyć, a z drugiej strony warto zobaczyć profesjonalistów w trakcie gry.

To bardzo dobry czas na to, aby spotkać ludzi, z którymi na co dzień gracie na serwerach / rozmawiacie za pośrednictwem internetu. To także najlepsza okazja do tego, aby wyłonić najlepszy team w Polsce. Dobre miejsce, profesjonalnie przygotowany sprzęt, cyfrowe projektory dla widzów i świetna atmosfera - to tylko niektóre zalety tej imprezy.

REKLAMA

Przyjedźcie i przekonajcie się , bo takiej imprezy w Polsce jeszcze nie było.
Organizatorzy imprezy zapraszają wszystkich chętnych, gotowych na ekstremalne widowisko i niepowtarzalny . Playback.pl również tam będzie!

8 - 9 lutego 2007
WSTI Tower Arena
Katowice

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA