REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Gdzie obejrzeć "Babilon"? Nominowany do Oscara film z Bradem Pittem i Margot Robbie trafi na VOD

Już nie musicie wybierać się do kina, aby obejrzeć nominowany do Oscara "Babilon". Film w gwiazdorskiej obsadzie niebawem będzie dostępny na VOD, dlatego na trzygodzinnym seansie możecie skupić się w zaciszu swojego domu. Gdzie obejrzeć film "Babilon"?

23.02.2023
6:01
babylon gdzie obejrzec
REKLAMA

Akcja "Babilon" rozgrywa się w Los Angeles pod koniec lat 20. XX wieku. Śledzi losy postaci, które są świadkami ewolucji od niemego do dźwiękowego filmu w Hollywood. Podczas gdy na pierwszym planie obecni są bohaterowie, którzy za wszelką cenę próbują utrzymać się na szczycie, wokół nich zobrazowana zostaje deprawacja epoki wczesnego Hollywood, która w tym czasie kryje się za blichtrem i przepychem. Film "Babilon" w reżyserii Damiena Chazelle został nominowany do tegorocznych Oscarów w kategoriach najlepszej muzyki oryginalnej, najlepszej scenografii i najlepszych kostiumów. Na tegorocznych Złotych Globach zdobył nagrodę za najlepszą muzykę, a na BAFTA oraz Critics’ Choice - za najlepszą scenografię.

REKLAMA
Babilon - gdzie obejrzeć?

W rolach głównych - nomen omen - hollywoodzka śmietanka. Brad Pitt jako Jack Conrad oraz Margot Robbie jako Nellie LaRoy. Obok nich wystąpili Tobey Maguire, filmowy Spider-Man, Diego Calva, znany z serialu "Narcos: Meksyk", Jean Smart, aktorka z seriali "Fargo" i "Watchmen" oraz Jovan Adepo znany z filmu Denzela Washingtona - "Płoty" i Li Jun Li.

"Babilon" - gdzie obejrzeć?

Na ten moment film "Babilon" dostępny jest na amerykańskim Amazonie, Vudu i Apple TV. Jednak w Polsce "Babilon" można zamówić w preorderze na Apple TV, który kosztuje 54,99 zł. Nie ma jednak informacji, kiedy film pojawi się na platformie, choć powinno to nastąpić lada chwila.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA