REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć "Bo się boi"? Produkcja wpadła do VOD

Film "Bo się boi" z Joaquinem Phoenixem w roli głównej, który w kinach zadebiutował pod koniec kwietnia, pojawił się już w serwisie VOD. Sprawdzamy, gdzie go obejrzeć.

11.08.2023
6:06
Gdzie obejrzeć "Bo się boi"? Produkcja wpadła do VOD
REKLAMA

Znany z reżyserii "Midsommar" i "Dziedzictwo. Hereditary" Ari Aster postanowił odejść nieco od mrocznego klimatu i stworzył czarną komedię, w której główną rolę zagrał znany z "Jokera" Joaquin Phoenix. Film, określany przez reżysera jako "żydowski Władca Pierścini", zadebiutował w Polsce 21 kwietnia i prosto z kinowych ekranów wpada do VOD, gdzie będzie można obejrzeć go w domowym zaciszu. Sprawdzamy, gdzie pojawił się kinowy hit "Bo się boi".

REKLAMA
Zwiastun filmu "Bo się boi" (2023)

Gdzie obejrzeć "Bo się boi"? Film pojawił się w serwisie E-Kino Pod Baranami

Beau jest bohaterem, który nie może wyrwać się spod władzy despotycznej matki. Znerwicowany mężczyzna boi się niemalże wszystkiego. Gdy zbliża się rocznica śmierci jego ojca, Beau szykuje się na coroczną wizytę w swoim rodzinnym domu. Splot nieszczęśliwych wypadków skutecznie krzyżuje jego plany i zmusza go do konfrontacji z własnymi lękami. A kiedy na dodatek na głowę jego matki spada żyrandol, sprawy komplikują się jeszcze bardziej. Beau, mimo utraty kluczy do mieszkania i potrącenia przez samochód, musi pojawić się na pogrzebie. Wyrusza więc w epicką drogę przez różne krainy.

REKLAMA

Za reżyserię i scenariusz do filmu odpowiedzialny jest Ari Aster. W obsadzie znaleźli się m.in. Joaquin Phoenix, Patti LuPone, Amy Ryan, Nathan Lane, Denis Menochet oraz Parker Posey.

Film "Bo się boi" dostępny jest w ramach wypożyczenia w serwisie E-Kino Pod Baranami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA