REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Gdzie obejrzeć nominowany do Oscara film "Tar"? Produkcja jest już w VOD

Nominowany do tegorocznych Oscarów i nagrodzony Złotym Globem "Tar" z Cate Blanchett w roli głównej pojawił się w serwisach VOD. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć produkcję.

25.09.2023
11:28
Gdzie obejrzeć nominowany do Oscara film "Tar"? Produkcja jest już w VOD
REKLAMA

Todd Field, reżyser, aktor i scenarzysta, po 15-letniej przerwie stanął za kamerą filmu, który okazał się być perłą wśród tegorocznych produkcji nominowanych do Oscarów. I choć "Tar", mimo sześciu nominacji, nie zdobył ani jednej statuetki, to wyróżniony był podczas innych wydarzeń - zgarnął m.in. Złoty Glob, nagrodę BAFTA i Puchar Volpi na Biennale Cinema za pierwszoplanową rolę Cate Blanchett, a także nagrodę Critics' Choice. Wybitne dzieło uznane przez krytyków jest już dostępne na platformach VOD, a my sprawdzamy, gdzie obejrzeć produkcję.

REKLAMA

Na Spider's Web pisaliśmy także, gdzie obejrzeć inne kinowe hity:

Gdzie obejrzeć "Tar"? Film pojawił się m.in. w serwisie SkyShowtime

"Tar" to opowieść o Lydii Tar, pierwszej dyrygentce Filharmonii Berlińskiej. Lydia, mocno skupiająca się na swojej karierze, osiągnęła niebywały sukces, o którym w zdominowanym przez mężczyzn świecie muzyki klasycznej wiele kobiet mogło jedynie pomarzyć. W ramach wsparcia aspirujących do osiągania sukcesów na tej płaszczyźnie kobiet, postanawia założyć program mentorski dla młodych dyrygentek. Dobrą passę gwałtownie przerywają skutki dawno podjętych decyzji, a do perfekcyjnie zorganizowanego życia Lydii zaczyna wkradać się chaos. Punktem kulminacyjnym okazuje się oskarżenie kobiety o wykroczenie o charakterze seksualnym, co rujnuje jej życie prywatne i zawodowe. Obok Cate Blanchett w roli Lydii Tár wystąpili m.in. Noemie Merlant, Nina Hoss, Mark Strong, Sophie Kauer i Julian Glover.

REKLAMA

Film "Tar" dostępny jest w serwisach Canal+, SkyShowtime, Apple TV, Prime Video, Rakuten oraz TVSmart.

Zwiastun filmu "Tar" (2022)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA