REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Gdzie obejrzeć nominowany do Oscara film "Tar"? Wiemy, kiedy pojawi się w VOD

Nominowany do tegorocznych Oscarów i nagrodzony Złotym Globem "Tar", opowiadający historię genialnej dyrygentki, w którą wcieliła się Cate Blanchett, lada chwila pojawi się w VOD. Sprawdź, gdzie obejrzeć wielokrotnie nagradzaną produkcję.

29.04.2023
19:22
Film Tar
REKLAMA

"Tar" to opowieść o Lydii Tar, pierwszej dyrygentce Filharmonii Berlińskiej. Lydia, mocno skupiająca się na swojej karierze, osiągnęła niebywały sukces, o którym w zdominowanym przez mężczyzn świecie muzyki klasycznej wiele kobiet mogło jedynie pomarzyć.

W ramach wsparcia aspirujących do osiągania sukcesów na tej płaszczyźnie kobiet, postanawia założyć program mentorski dla młodych dyrygentek. Dobrą passę gwałtownie przerywają skutki dawno podjętych decyzji, a do perfekcyjnie zorganizowanego życia Lydii zaczyna wkradać się chaos. Punktem kulminacyjnym okazuje się oskarżenie kobiety o wykroczenie o charakterze seksualnym, co rujnuje jej życie prywatne i zawodowe.

REKLAMA

Nominowany do sześciu Oscarów film w reżyserii Todda Fielda nagrodzony został m.in. Złotym Globem, statuetką BAFTA i Pucharem Volpi na Biennale Cinema za pierwszoplanową rolę Cate Blanchett, a także nagrodą Critics’ Choice. Obok Cate Blanchett w roli Lydii Tár wystąpili m.in. Noemie Merlant, Nina Hoss, Mark Strong, Sophie Kauer i Julian Glover.

Czytaj także: Jak to jest z tym cancel culture? Ten film wam nie odpowie, ale i tak warto go zobaczyć

Gdzie obejrzeć "Tar"? Film pojawi się na Apple TV

REKLAMA

Produkcja "Tar" zadebiutuje w VOD 11 maja w serwisie Apple TV. Na ten moment dostępna jest opcja zakupu filmu w przedsprzedaży za 54,99 zł.

Zwiastun filmu "Tar"
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA