REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Gdzie obejrzeć Igrzyska Olimpijskie 2024? Nowy sponsor i emisja

Już w przyszłym roku wystartują Letnie Igrzyska Olimpijskie 2024, których gospodarzem tym razem będzie Paryż. Gdzie obejrzymy transmisję z wydarzenia sportowego? Sprawdzamy.

12.10.2023
13:26
plus
REKLAMA

Letnie Igrzyska Olimpijskie, które odbywają się od 1896 roku, już po raz trzeci będą odbywać się w Paryżu. I choć do ich rozpoczęcia został niecały rok, a kwalifikacje wciąż trwają, to już wiadomo, w których dyscyplinach wystąpią Polacy. Biało-czerwoni będą rywalizować w siatkówce, lekkoatletyce, pięcioboju nowoczesnym, pływaniu, kolarstwie szosowym, kajakarstwie, wspinaczce sportowej, wioślarstwie, żeglarstwie, zapasach, strzelectwie i jeździectwie. Nie we wszystkich przypadkach wiadomo, kto dokładnie pojawi się w reprezentacji, wiadomo jednak, kto będzie wspierał polskich olimpijczyków. Od tego roku będzie to Grupa Polsat Plus.

REKLAMA
Polscy siatkarze jadą do Paryża

Grupa Polsat Plus została Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Plus będzie wspierał polskich olimpijczyków w ciągu najbliższych 4 lat, w tym podczas Igrzysk XXXIII Olimpiady Paryż 2024 oraz XXV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Mediolan-Cortina d’Ampezzo 2026. Oznacza to, że transmisje z Letnich Igrzysk Olimpijskich 2024 będzie można obejrzeć na antenie telewizji Polsat i dedykowanych jej kanałach (poza tym spotkania reprezentacji Polski będzie można oglądać na kanale TVP Sport).

Polski Komitet Olimpijski w dniu swojego święta - 104. urodzin powołania, nie mógł sobie wymarzyć lepszego prezentu. Taki sponsor, jakim jest Grupa Polsat Plus i sieć Plus to brakujący i jakże ważny partner na naszej mapie. Jestem przekonany, że wspólnie jesteśmy w stanie dotrzeć do szerokiej grupy naszych odbiorców, kibiców i pokazać im, że duży sport zaczyna się od każdego z nas, a bycie członkiem Olimpijskiej Reprezentacji Polski zaczyna się od najmłodszych lat. Doceniając wartość marki i olbrzymi wkład w rozwój polskiego sportu mogę tylko dodać, że marzenia się spełniają i warto je realizować

- skomentował Radosław Piesiewicz, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Zygmunt Solorz, założyciel i właściciel Grupy Polsat Plus, dodał, że "bycie częścią świata olimpijskiego i jego wartości, wspieranie sportu i polskich sportowców to wielki powód do dumy" nie tylko dla niego, ale również dla firmy, jej pracowników i milionów klientów.

Mamy najlepszych kibiców na świecie, którzy są z naszymi sportowcami na dobre i na złe

- podsumował.
REKLAMA

Od tej pory dzięki umowie Plus będzie mógł posługiwać się tytułem: Sponsor Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Sponsor Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Umowa pomiędzy PKOl i Grupą Polsat Plus zostanie zawarta na 4 lata z możliwością jej przedłużenia.

Na Spider's Web przeczytasz także inne artykuły związane z telewizją Polsat:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA