REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Geralt z Rivii znowu tanieje. Tym razem do mniej niż 30 złotych

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to chyba jedna z najczęściej przecenianych gier, o jakich przyszło mi pisać. CDP dwoi się i troi, budując bazę fanów przed nadchodzącym zakończeniem trylogii. Tym razem bardzo udane cRPG możemy sobie sprawić za raptem 25 złotych.

03.04.2013
16:11
Geralt z Rivii znowu tanieje. Tym razem do mniej niż 30 złotych
REKLAMA

Trzeba się jednak spieszyć, bo oferta w sklepie cdp.pl wygasa w najbliższy czwartek, o godzinie 12:00. Pod młotek trafiła Edycja Rozszerzona, wzbogacona o dwie dodatkowe, oszacowane na 4 godziny zabawy misje, tryb Areny, nowe postacie, lokacje oraz szereg poprawek. Oddając 25 złotych w ręce cdp.pl otrzymujesz zestaw bliźniaczo podobny do tego na GOG.com. Tam, w paczce z grą, znajdują się również tapety, awatary, grafiki, ścieżka dźwiękowa, poradnik, instrukcja, mapa oraz, co najważniejsze, rozkładówka Triss Merigold z polskiego Playboya.

REKLAMA

Warto? Oczywiście, że tak, o ile ktoś w produkcję CDP RED jeszcze nie grał. Swoją drogą, powoli zaczynam się zastanawiać, czy takie osoby wciąż istnieją. Dzisiaj znowu obrodziło wiosennym śniegiem, więc Wiedźmin 2: Zabójcy Królów wydaje się być na to naturalnym rozwiązaniem. Za marne 25 złotych otrzymujemy zabawę na wiele godzin, na najwyższym poziomie (nie licząc wciąż rozczarowującego ostatniego aktu, nawet po jego wydłużeniu). Piękna grafika, ciekawa fabuła, przemyślnie prowadzony scenariusz oraz sporadycznie widoczne piersi na ekranie na pewno są warte takiej ceny.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA